WYDARZENIA

Ten człowiek zginął w zamachu w Barcelonie: "został potrącony i zabity przez wstrętnego terrorystę". Został zamordowany na oczach rodziny

Liczba ofiar nie jest jeszcze pewna, ranni cały czas leżą w szpitalu. Jednak czwartkowy zamach w Barcelonie oznacza konkretne ludzkie tragedie.

Jedną z nich jest historia Bruna Gulotta, 35-latka, który razem z rodziną był na wakacjach w stolicy Katalonii. Firma dla której pracował, Tom’s Hardware, wydała oświadczenie: "Nasz przyjaciel i kolega, Bruno Gulotta, został potrącony i zabity przez wstrętnego terrorystę w sercu Barcelony".

 

Cuda ocalała jego żona, Martina, a także dwójka dzieci. Roczna Aria była w nosidełku na piersi matki, a pięcioletni Alessandro tuż przed śmiercią ojca trzymał go za rękę. "Staramy się postawić w sytuacji małego Alessandro, który właśnie zaczyna szkołę podstawową, wiedząc, że życie jego i jego rodziny nigdy nie będzie takie samo. Myślimy także o małej Arii… która nigdy nie pozna jej Taty" – emocjonalnie piszą współpracownicy.

 

Czwartkowy zamach na Las Ramblas przyniósł co najmniej 14 ofiar śmiertelnych. W piątek rano doszło do kolejnej eskalacji przemocy w Hiszpanii, w którym zginęła jedna osoba, a popołudniu nożownicy zaatakowali przechodniów w Wuppertalu i Turku.

Źródło: thelocal.es

Komentarze

Zobacz także

NOWE oświadczenie rodziny w sprawie śmierci Magdy ŻUK!

Redakcja malydziennik

To dzieje się naprawdę! Żydówka i hinduska stanęły na… ślubnym kobiercu

Redakcja malydziennik

Rodzice dwuletniej dziewczynki apelują: uważajcie na małe baterie, nasza córka o mało nie straciła przez nie życia

Redakcja malydziennik
Ładuję....