WYDARZENIA

TEGO nie powie ci żaden dentysta! OTO prosta metoda … na pozbycie się bólu zęba!

Bolący ząb zwykle zaskakuje nas w najmniej oczekiwanej chwili. Co robimy w takich chwilach? Lecimy do stomatologa. A tu … kolejka, albo prywatna wizyta, która kosztuje nas krocie. A jest inny sposób na pozbycie się bólu zęba!

Gdy dokucza Ci straszny ból zęba, nie oznacza to, że jesteś na niego skazany. Istnieje domowy sposób, który w nagłych przypadkach pomoże Ci złagodzić dolegliwości. Zastosowanie tej metody, choć nie powinno zastąpić wizyty u dentysty, pomoże Ci przetrwać do czasu jego interwencji.

Oto czego potrzebujesz:

½ łyżeczki sproszkowanych goździków,

½ łyżeczki oleju kokosowego.

Stosowanie:

Goździki zawierają eugenol, który świetnie sprawdza się jako środek przeciwbólowy. Drugi składnik, a więc olej kokosowy, posiada właściwości antybakteryjne, dzięki czemu działa przeciwzapalnie.

Aby przygotować środek przeciwbólowy, zmieszaj oba składniki w miseczce aż do uzyskania jednolitej pasty. Używając pipety bądź małego pędzelka, nanieś pastę na bolące miejsce. Aby działanie było jak najskuteczniejsze, używaj środka trzy razy dziennie. 

Jeśli doskwiera Ci nieznośny ból zęba, a wizytę u dentysty masz dopiero za kilka dni, zastosowanie tej metody przyniesie Ci ulgę. Jest w 100 procentach naturalna, nie ma skutków ubocznych i pomogła już bardzo wielu osobom. Jak przyjdzie co do czego, Ciebie również uwolni od uporczywego bólu.

Działanie tej metody wyjaśni poniższy film. Dzięki niemu przekonasz się, jak wiele zalet skrywają w sobie goździki i olej kokosowy:

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Oto, co rodzice zmarłego Charliego Garda zrobią z 1.3 mln funtów!

Redakcja malydziennik

Niesamowity sposób na oczyszczeni…krwi! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Masz kota w domu? Będziesz w szoku.

Redakcja malydziennik
Ładuję....