POLITYKA

Tego Kaczyński nie wygumkuje! Lech Wałęsa znowu atakuje prezesa PiS

Lech Wałęsa zamieścił na swoim profilu na Facebooku archiwalny materiał TVP z prezesem PiS w roli głównej. Co takiego mówił kiedyś Kaczyński, co tak spodobało się byłemu prezydentowi?

W swiom facebokowym wpisie Wałęsa triumfuje: "Tego Kaczyński nie wygumkuje". Były prezydent przypomina archiwalny materiał, w którym Jarosław Kaczyński jako lider Porozumienia Centrum mówił: "Jesteśmy przekonani, że dziś sprawą najważniejszą dla wszystkich ludzi o różnych poglądach może tylko jeden, najważniejszy cel – wybór Lecha Wałęsy na prezydenta RP. On musi być dokonany wbrew różnicom. Poparcie dla Wałęsy musi przyjść ze wszystkich stron, w przeciwnym razie proces polskich reform, tworzenia demokracji, może być bardzo poważnie zagrożony".

To nie pierwszy wpis Wałęsy poświęcony Kaczyńskiemu. Wczoraj były prezydent stwierdził, że prezes PiS jest odpowiedzialny za katastrofę smoleńską, a w zeszłym miesiącu  tworzył "listę szkodników, którzy niszczą Polskę". Kaczyńskiego w niechlubnym rankingu wyprzedził jedynie o. Tadeusz Rydzyk. 

Źródło: wp.pl, Facebook/Lech Wałęsa

Komentarze

Zobacz także

Mocne deklaracje Marine Le Pen: "Nadszedł czas, by ożywić nastroje narodowe"

A Tusk wiedział, nie powiedział… Czy były premier działał przeciwko POLSCE?

Redakcja malydziennik

Niemieckie media PLUJĄ na Polskę!

Redakcja malydziennik
Ładuję....