WYDARZENIA

TEGO JESZCZE NIE BYŁO! WRZESIEŃ W POLSCE BĘDZIE PO PROSTU … UPALNY!

Z najnowszych prognoz wynika, że w przyszłym tygodniu będzie słonecznie i upalnie. Pogoda dosłownie zwariuje. Temperatury w Polsce mogą sięgnąć nawet ponad 30 st. Celsjusza. Nie wierzysz, zobacz!
Już jest wyjątkowo ciepło jak na wrzesień. Ale według synoptyków z VentuSky to nie koniec i na jesień jeszcze sobie poczekamy. Czekają nas utrzymujące się okresy ciepłej pogody, z temperaturami zdecydowanie powyżej normy.
W poniedziałek nad Polską pojawi się aura gorąca. Tego dnia na zachodzie i południu kraju temperatura wzrośnie nawet do 27 st. Celsjusza w cieniu. Na wschodzie i w centralnej Polsce natomiast zagości wiosenne 22-24 st. Celsjusza. Ale z każdym kolejnym dniem będzie coraz cieplej.

Już we wtorek fala upałów poszerzy swój zasięg o centralne części Polski. Temperatura dojdzie do 28 stopni na zachodzie kraju. W Warszawie pojawi się na termometrach do 27 kresek. Najchłodniej będzie na północy, jedynie ok. 24 st. Celsjusza.

W środę będzie jeszcze goręcej. Szczególnie szczęśliwi będą mieszkańcy na zachodzie Polski. Tam słupki rtęci pokażą nawet 33 stopnie.

Czwartek będzie najgorętszym dniem w przyszłym tygodniu. Upał da się we znaki szczególnie na zachodzie i południu kraju. Tam temperatura sięgnie nawet 31 stopni. W centrum zobaczymy na termometrach 29 kresek. Najchłodniej znów będzie na północy, ale także tam bardzo ciepło, bo między 24 a 26 st. Celsjusza.

jk/wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Naukowcy odkryli metodę bardzo wczesnego diagnozowania AUTYZMU. To daje nadzieję!

Redakcja malydziennik

Jak można zrobić coś tak OHYDNEGO noworodkowi? W Gdańsku dokonano makabrycznego odkrycia

Redakcja malydziennik

Dwa razy pokonała RAKA, po czym wróciła do szpitala w którym ją wyleczono by…

Redakcja malydziennik
Ładuję....