ARCHIWUM

Tam słońce powoduje … tragiczne wypadki! Tym razem samochód wjechał w kobietę z wózkiem!

Po wypadku w na przejściu dla pieszych w Opolu matka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Wjechał w nią samochód, którego kierowcę oślepiło … słońce. To zmora tego przejścia dla pieszych! 

Dziecku na szczęście nic się nie stało. Kierowca samochodu powiedział później, że za wszelką cenę chciał ominąć wózek. Według „Faktu” miejscowi od dawna zwracają uwagę na „siejące postrach” przejście. Wypadek miał miejsce tuż za mostem kolejowym na ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków (dawna Obrońców Stalingradu).

Dramatyczne wydarzenia miały miejsce ok. godz. 19.30. Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze ruchu drogowego kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa pieszej która znajdowała sie już na przejściu i w nią uderzył – donosi dziennik.

W 30-letnią kobietę uderzył citroen. Wyjaśnił potem policji, że zaślepiło go słońce, a kobietę z wózkiem dostrzegł „dosłownie w ostatniej chwili”. Ponoć ostatnim ruchem kierownicy zdołał wyminąć wózek, ale trafił matkę dziecka. Malec jest pod opieką ojca. Matka m.in. ma uszkodzoną miednicę.

Kierowców samochodów jadących w stronę centrum w godzinach wieczornych oślepia słońce. Tak samo się dzieje w godzinach porannych, kiedy jadą w przeciwnym kierunku, od strony centrum. Warto dodać, że na przejściu nie ma świateł – zauważa serwis 24opole.pl.

ksl/24opole.pl

Komentarze

Zobacz także

SZOKUJĄCE WIEŚCI Z AMERYKI!

Redakcja malydziennik

Sam uważaj i poinformuj znajomych! Oszuści znów wyłudzają pieniądze przez Facebook

Redakcja malydziennik

„Trzymaj się, Mela”, czyli dobre rady ciotki feministki dla PIERWSZEJ DAMY AMERYKI

Redakcja malydziennik
Ładuję....