POLITYKA

Takie zbrodni Polska dawno nie widziała! Zabiła podczas krojenia … tortu komunijnego!

Pijana 34-latka ugodziła swojego partnera w szyję, gdy kroiła tort. Do zdarzenia doszło podczas imprezy komunijnej córki kobiety w mieszkaniu na os. Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim. Ranny mężczyzna zmarł w szpitalu – podała „Gazeta Lubuska”.

Policjanci otrzymali zgłoszenie ok. godz. 17:30 w niedzielę, 13 maja. Okazało się, że mężczyzna z ranami kłutymi został już przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali 34-letnią partnerkę poszkodowanego.

Grozi jej dożywocie

Według ustaleń prokuratury podczas imprezy komunijnej córki 34-latki, między kobietą a jej 43-letnim partnerem doszło do sprzeczki. – W pewnym momencie kobieta zadała partnerowi jeden cios nożem. – poinformował polsatnews.pl prokurator Roman Witkowski z Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.

Ranny 43-latek zmarł w szpitalu we wtorek, dwa dni po zdarzeniu. Jego partnerka została tymczasowo aresztowana, przyznała się do winy.

34-latce postawiono zarzut „spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć człowieka” (art. 156 ust. 3 KK). – Kobiecie grozi od 5 lat pozbawienia wolności do nawet dożywocia – dodał Witkowski.

lop/Polsat News

Komentarze

Zobacz także

Skandal dyplomatyczny! Rosja poznała tajemnice USA. Zdardził je podobno ON

Nowe metody walki KOD-u? Zdemolowano samochód członka PiS!

Redakcja malydziennik

Jarosław Kaczyński wreszcie przemówił: o tym rozmawiał z Viktorem Orbanem!

Redakcja malydziennik
Ładuję....