WYDARZENIA

Takie rzeczy dzieją się z podszeptu SZATANA. Jak można się tak OSZPECIĆ?

22-letni mężczyzna z Los Angeles wydał już 50 tys. dolarów na ponad 100 zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym upodobnił się do .. bezpłciowego kosmity. Jak przekonuje, nie czuje się bowiem ani mężczyzną, ani kobietą.

 Eksperymenty z zabiegami mężczyzna rozpoczął w wieku 17 lat. Zaczął od wstrzykiwania kwasu usta, czoło i policzki. Zrobił sobie operację także plastyczną klatki piersiowej. Żeby jeszcze bardziej upodobnić się do „istoty nie z tej ziemi” w oczach ma czarne soczewki kontaktowe, nosi długie paznokcie, a włosy farbuje na szokujące, jaskrawe kolory. W najbliższym czasie planuje wydać kolejne tysiące dolarów po to, by usunąć swoje genitalia, sutki i pępek. Chciałby także przeprowadzić operację zmiany płci, ale chwilowo nie stać go na takie szaleństwa.

 

W jednym z wywiadów Vinny Ohh powiedział: „Chcę być bezpłciową obcą istotę, Mój wygląd ma odzwierciedlać to, co czuję w środku. Chcę jak najbardziej upodobnić się do kosmity. Nie chce być ani kobietą, ani mężczyzną. Mógłbym żyć bez narządów płciowych".

 

"Coraz bardziej przypominam Marsjanina" – przekonuj Vinny Ohh. "Mam dużą głowę, pozbyłem się brwi". „Teraz już ciesze się z mojego wyglądu, ale zamierzam wyglądać jeszcze lepiej” – wyjaśnia w wywiadach prasowych.

 

 

Patrząc na zdjęcia tegoż mężczyzny to bardziej przypomina on szatana niż Marsjanina.  

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Naukowcy uznali, że modlitwa może zapobiec chorobie lub pomóc szybciej wyzdrowieć

Redakcja malydziennik

Awaria warszawskiej oczyszczalni Czajka. Minister zdrowia apeluje o zachowanie spokoju

Adam Gaafar

Ochotnicza Straż Pożarna ratuje US Army. Wypadek armii amerykańskiej w Polsce!

Redakcja malydziennik
Ładuję....