POLITYKA

Tak została potraktowana Mary Wagner w klinice aborcyjnej. Sąd zgodził się na pokazanie przerażającego nagrania. ZOBACZ!

Obrońcy życia wygrali w sądzie! Dzięki temu mogli pokazać nagranie z kliniki aborcyjnej, na którym widać jak aborcjoniści ciągną po podłodze Mary Wagner.

Mary Wagner została aresztowana 12 grudnia w Bloor West Village Women’s Clinic, kiedy próbowała przekonać klientki kliniki do tego, by nie zabijały swoich dzieci. 

 

Do tej pory sąd zakazywał publikowania tego filmu, który był jednym z dowodów w sprawie. Wszystko wydarzyło się w klinice, zanim na miejsce przybyła wezwana policja. Pracownicy kliniki ciągnęli Wagner po podłodze i szarpali ją. Teraz sąd zezwolił na publikację nagrania, przy czym zakazał ujawniania nazwiska i wizerunku lekarza, który tak potraktował obrończynię życia. 

 

Prawnik LifeSiteNews, Phil Horgan, opisał film jako "metaforę" tego, co dzieje się w centrum aborcyjnym. "Lekarz" wyciąga Wagner z kliniki aborcyjnej,  tak jak siłą wyciąga nienarodzone dziecko z macicy. Róże Wagner, które kobieta rozdaje czekającym na aborcję, zostały wyrzucone, tak jak wyrzucane i odrzucane są abortowane dzieci.

Źródło: LifeSiteNews.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Włochy przerażone. Odwołują masowe imprezy

Redakcja malydziennik

Benedykt XVI broni odwołanego prefekta Kongregacji Nauki Wiary: „Broniłeś jasnych tradycji wiary"

Redakcja malydziennik

Ale akcja! Marihuana będzie w Polsce legalna!

Redakcja malydziennik
Ładuję....