ARCHIWUM

Tak została potraktowana Mary Wagner w klinice aborcyjnej. Sąd zgodził się na pokazanie przerażającego nagrania. ZOBACZ!

Obrońcy życia wygrali w sądzie! Dzięki temu mogli pokazać nagranie z kliniki aborcyjnej, na którym widać jak aborcjoniści ciągną po podłodze Mary Wagner.

Mary Wagner została aresztowana 12 grudnia w Bloor West Village Women’s Clinic, kiedy próbowała przekonać klientki kliniki do tego, by nie zabijały swoich dzieci. 

 

Do tej pory sąd zakazywał publikowania tego filmu, który był jednym z dowodów w sprawie. Wszystko wydarzyło się w klinice, zanim na miejsce przybyła wezwana policja. Pracownicy kliniki ciągnęli Wagner po podłodze i szarpali ją. Teraz sąd zezwolił na publikację nagrania, przy czym zakazał ujawniania nazwiska i wizerunku lekarza, który tak potraktował obrończynię życia. 

 

Prawnik LifeSiteNews, Phil Horgan, opisał film jako "metaforę" tego, co dzieje się w centrum aborcyjnym. "Lekarz" wyciąga Wagner z kliniki aborcyjnej,  tak jak siłą wyciąga nienarodzone dziecko z macicy. Róże Wagner, które kobieta rozdaje czekającym na aborcję, zostały wyrzucone, tak jak wyrzucane i odrzucane są abortowane dzieci.

Źródło: LifeSiteNews.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Najbardziej krwawy rok dla chrześcijan. Nasilają się prześladowania na tle religijnym!

Adam Gaafar

Oto drużyna Donalda Trumpa

Redakcja malydziennik

„W chwili, której się nie domyślacie…” TO OSTRZEŻENIE PRZEZ APOKALIPSĄ TRZEBA TRAKTOWAĆ POWAŻNIE!

Redakcja malydziennik
Ładuję....