POLITYKA

Tak się niszczy tych, którzy sprzeciwiają się homomałżeństwom. A ona i tak się nie boi

Mówisz niepoprawne politycznie rzeczy, to cię zniszczymy. Przekonała się o tym legendarna australijska tenisistka Margaret Court. Mimo że właśnie straciła funkcję w znanym tenisowym klubie Cottesloe Tennis Club, za swoje słowa przepraszać nie zamierza.

O tenisistce głośno jest ostatnio z powodu jej jednoznacznych wypowiedzi na temat tzw. „małżeństw jednopłciowych”. Niebawem mogą one zostać zalegalizowane w Australii.  

 

Jej krytyka homomałżeństw poskutkowała tym, że tenisistka została usunięta z funkcji wiceprzewodniczącej Cottesloe Tennis Club.  „Myślę, że to smutne. Dzisiaj nie masz wolności wypowiedzi, aby naprawdę siebie bronić. Gdy małżeństwa jednopłciowe zostaną wprowadzone, to będzie smutny dzień dla naszego narodu. Ian Thorpe może stać po drugiej stronie i nikt go nie krytykuje. Ale kiedy stajemy za chrześcijańskimi wierzeniami i za Bogiem, to czuję, że sportowcy są tłamszeni” – mówiła Margaret Court. 

 

„Mamy w kraju 36 tysięcy związków jednopłciowych. To nie jest dużo jak na naród, który ma 25 milionów ludzi. Już teraz mają możliwość zawierania związków partnerskich. Oczekują teraz możliwości małżeństw, ponieważ chcą je zniszczyć. Zaraz dojdzie do tego, że nie będzie Dnia Matki, Ojca, a potem Wielkanocy i Bożego Narodzenia” – stwierdziła.

 

Niewykluczone, że Court zostanie odebrany także patronat nad słynnym stadionem tenisowym w Melbourne, a więc Margaret Court Arena.

Źródło: sport.onet.pl

Komentarze

Zobacz także

Bojownicy islamscy nie znają islamu. Wielu nawet Koranu nie czytało

Redakcja malydziennik

Takiego prezydenta POTRZEBOWALIŚMY od lat! Andrzej Duda załatwia interesy w Meksyku, ale dzwoni do niego prezydent Turcji

Redakcja malydziennik

Bodnar do dymisji… NATYCHMIAST

Redakcja malydziennik
Ładuję....