CYWILIZACJA

Tak się kończy wyuzdany seks w miejscach publicznych!

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się niesmaczne nagranie z Rosji. Film pokazywał parę, która uprawiała seks na oczach kilkudziesięciu osób w klubie Milo. Figlarna para była zadowolona z publiczności. Dziennikarze zidentyfikowali kochanków, którzy teraz muszą zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów.

Byłam bardzo pijana. Jestem taka głupia – tłumaczył się nieletnia studentka Pedagogicznego Uniwersytetu z Niżnego Nowogrodu.

 

Jej wybryk został srodze ukarany. Władze uniwersyteckie ogłosiły, że Rosjanka zostanie wykreślona z listy studentów. Dziewczyna prawdopodobnie ma 17 lat.

 

Mężczyzna, który uprawiał z nią seks, również musi zmierzyć się z konsekwencjami. Uniwersytet Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy, na którym studiował, wydał oficjalny komunikat – Ta osoba została wykreślona z listy studentów – potwierdzili pracownicy uczelni w rozmowie z dziennikarzami. 

 

Dodatkowo para stanie przed sądem za naruszenie zasad współżycia społecznego. Dziewczyna żałuje swojego postępku i mówi, że chce jak najszybciej zapomnieć o tym "koszmarze" i wrócić do normalnego życia. 

 

 

Źródło: fakt.pl

Komentarze

Zobacz także

Całkowity zakaz aborcji już w styczniu?

Redakcja malydziennik

Wielkie halo o małego „Jasia”

Co trzeci Austriak to gwałciciel? Według feministek, oczywiście!

Redakcja malydziennik
Ładuję....