WYDARZENIA

Tak się kończy przyjaźń z DIABŁEM! Przerażająca śmierć młodych ludzi

Ciała dwojga turystów, którzy najprawdopodobniej popełnili samobójstwo w satanistycznym rytuale w pensjonacie w miejscowości Vlachata, zostały odnalezione w Sylwestra – ujawniają lokalne władze greckiej wyspy Kefalonia.

Policja powoli ujawnia kolejne szczegóły śmierci 23-letniej Bułgarki Lilii Botuszewej i jej 30-letniego partnera z Niemiec. Kilka dni przed śmiercią wynajęli pokój we wsi Vlachata. Tam też znaleziono ich ciała. Według wstępnych informacji podanych przez koronera, Botusheva miała pociąć się nożem, a jej partner, którego dane nie zostały upublicznione, miał następnie napełnić wannę wodą i w niej pchnąć się nożem. Na miejscu zdarzenia miały zostać znalezione elementy rytuału satanistycznego – pentagram, świece oraz noże.

 

Para zabiła się w sylwestra, 24 godziny przed pierwszą pełnią Księżyca w Nowym Roku. Ten moment często utożsamiany jest z mrocznymi ceremoniami, czytamy w greckim portalu tornosnews. Według mieszkańców wioski Vlachata para rzadko opuszczała swój domek, w którym zameldowała się 29 grudnia.

 

Źródło: mirror.co.uk/Mały Dziennik, Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Nawet się nie spodziewacie, ilu talibów jest w Europie. Wielu ma krew na rękach!

Redakcja malydziennik

Zatrzymano Sumlińskiego na lotnisku w Londynie. ZOBACZ ZA CO!

Czy da się ratować dzieci z ciąży pozamacicznej? Daleka do tego droga, a eksperymenty są niebezpieczne! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....