CYWILIZACJA

Tak bardzo pragnęła dziecka, że nie zrażała się kolejnymi poronieniami. A było ich tyle, że niejedna kobieta dałaby sobie spokój

„Nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń” – to przesłanie, jakie ma dla innych Lytina Kaur. Kobieta poroniła aż siedemnaście razy. W końcu udało jej się urodzić zdrowe dzieci.

Lytina Kaur starała się zajść w ciążę przez osiem lat. Lekarze nie dawali jej żadnej nadziei, gdyż kobieta chorowała na ostrą białaczkę szpikową. Kaur pragnęła zostać matką tak bardzo, że – mimo diagnozy – nie rezygnowała ze swoich marzeń o posiadaniu pełnej, szczęśliwej rodziny.

Pochodząca z Indii Lytina przeszła przeszczep szpiku kostnego, ale to każda jej ciąża i tak kończyła się poronieniem. Po siedemnastu poronieniach udało jej się zajść w ciążę i urodzić dwoje zdrowych dzieci w ciągu zaledwie roku. Cud – jak nazwali go jednogłośnie lekarze – nastąpił w 2015 roku, kiedy Kaur przywitała na świecie swoją pierwszą córkę Kiran.

Lytina nie posiadała się z radości i w czerwcu 2016 urodziła kolejne dziecko. Kobieta od zawsze marzyła o dużej rodzinie, dlatego zdecydowała się skorzystać jeszcze z usług surogatki, która urodziła dla niej bliźnięta. Dziś Lytina ma czworo dzieci i jak twierdzi, nie wyobraża sobie już bez nich życia. 

Źródło: radiozet.pl

Komentarze

Zobacz także

Coraz bliżej święta, czyli nauka cierpliwości

Redakcja malydziennik

Morderca stracony. Jakie miał ostatnie życzenie?

Redakcja malydziennik

Szokujące wyznanie MORDERCY. Tego nikt się nie spodziewał!

Redakcja malydziennik
Ładuję....