WYDARZENIA

Tajemnicza choroba Agaty Młynarskiej. Jest w szpitalu!

Dziennikarka od dawna prowadzi zdrowy tryb życia. Jednak ostatnie dni były dla niej koszmarem. Choroba, z którą walczy od lat, znów dała o sobie znać. Agata Młynarska od kilku dni przebywa w szpitalu na oddziale gastrologii. Jej schorzenie nawet dla lekarzy stanowi tajemnicę.

„Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udałosię pokonać. Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle… walka o życie. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy. I tym razem pani profesor Grażyna Rydzewska stanęła na wysokości zadania” – można przeczytać na Instagramie dziennikarki

Agata Młynarska od lat choruje na przewlekłe nieswoiste zapalenie jelit. Rok temu po raz pierwszy opowiedziała o swoich zmagań z tym schorzeniem. Zaczęło się od nawracających bóli brzucha, które po czasie stały się nie do zniesienia. Inne objawy? Zmęczenie, bezsenność, wzdęcia.

ss/Insagram

Komentarze

Zobacz także

Co się dzieje? Znów skatowane dziecko w szpitalu

Dlaczego jestem filosemitą? Warto przypominać rzeczy oczywiste!

Redakcja malydziennik

Męczysz się w małżeństwie? Masz dość? Jest wyjście… ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....