ARCHIWUM

Tajani ostatecznie otwiera oczy! Imigranci stanowią ZAGROŻENIE TERRORYSTYCZNE!

Ostatnio szef Parlamentu Europejskiego zadziwił opinię publiczną mówiąc, że należy zahamować falę uchodźczą z Afryki. Tym razem poszedł jeszcze dalej.

Antonio Tajani udzielił wywiadu włoskiemu dziennikowi "Libero". Stwierdził w nim, że niekontrolowana imigracja do Europy stwarza zagrożenie terrorystyczne. Co ciekawe, Tajani nie mówił o radykalizacji środowisk imigranckich, ale o przenikaniu już wyszkolonych terrorystów do Włoch. Ponadto powiedział, że we Włoszech zbyt duża liczba migrantów praktycznie uniemożliwia integrację przybyszów i w wielu przypadkach nie pozwala zapewnić im godnych warunków w ośrodkach. 

 

Przewodniczący PE mówił, że pod wpływem ekstremistów są szczególnie młodzi, pozbawienie perspektyw i nadziei ludzie – są oni świetnym celem islamskiej propagandy.

 

Tajani nie zawahał się skrytykować polityki włoskiego parlamentu – posłowie procedują ustawę o nadawaniu obywatelstwa włoskiego dzieciom imigrantów. Według niego będzie to kolejny argument dla muzułmańskich rodzin do przekraczania Morza Śródziemnego. 

Źródło: tvp.info

Komentarze

Zobacz także

Czy w Polsce powinny być płatne studia? Jak myślisz?

Redakcja malydziennik

Genederowy antysemityzm. Trzeba bronić Żydów przed postępowcami!!!

Redakcja malydziennik

Oto godny naśladowca Marii Antoniny. Tyle że on nie każe głodnym jeść ciastek, tylko KRÓLIKI

Redakcja malydziennik
Ładuję....