POLITYKA

Tajani ostatecznie otwiera oczy! Imigranci stanowią ZAGROŻENIE TERRORYSTYCZNE!

Ostatnio szef Parlamentu Europejskiego zadziwił opinię publiczną mówiąc, że należy zahamować falę uchodźczą z Afryki. Tym razem poszedł jeszcze dalej.

Antonio Tajani udzielił wywiadu włoskiemu dziennikowi "Libero". Stwierdził w nim, że niekontrolowana imigracja do Europy stwarza zagrożenie terrorystyczne. Co ciekawe, Tajani nie mówił o radykalizacji środowisk imigranckich, ale o przenikaniu już wyszkolonych terrorystów do Włoch. Ponadto powiedział, że we Włoszech zbyt duża liczba migrantów praktycznie uniemożliwia integrację przybyszów i w wielu przypadkach nie pozwala zapewnić im godnych warunków w ośrodkach. 

 

Przewodniczący PE mówił, że pod wpływem ekstremistów są szczególnie młodzi, pozbawienie perspektyw i nadziei ludzie – są oni świetnym celem islamskiej propagandy.

 

Tajani nie zawahał się skrytykować polityki włoskiego parlamentu – posłowie procedują ustawę o nadawaniu obywatelstwa włoskiego dzieciom imigrantów. Według niego będzie to kolejny argument dla muzułmańskich rodzin do przekraczania Morza Śródziemnego. 

Źródło: tvp.info

Komentarze

Zobacz także

SONDAŻ: Polacy chcą ograniczenia zagranicznego kapitału w mediach

Redakcja malydziennik

Czy powstanie nowe Państwo Islamskie? Somalijczycy wierzą w pokój w kraju, "choć dobrze wiem, że wszystkie poprzednie konferencje nie przyniosły rezultatu”

Tak nas widzą w Ameryce: Polska to europejska potęga, a Ameryka stoi z nią ramię w ramię

Redakcja malydziennik
Ładuję....