RODZINA WYDARZENIA

Ta matka to POTWÓR! Traktowała swoje DZIECI jak…

Horror jaki zgotowała swym dzieciom 38 -letnia Malista Ness-Hopkins z amerykańskiego Mears w stanie Wirginia jest nie do pomyślenia dla normalnego człowieka. Pracownicy socjalni z informacji przekazanych od sąsiadów kobiety, że dzieją się tam niepokojące rzeczy udali się z wizytą pod wskazany adres.

To co zastali na miejscu wprowadziło ich w osłupienie. Dom wyglądał jak miejsce żywcem wyjęte z horroru. Wszędzie panował smród i wszechobecny bałagan. W jednym z pomieszczeniem odnaleźli dwoje skrajnie zaniedbanych dzieci w wieku 2 i 3 lat zamkniętych, jak zwierzęta w klatkach.

Warunki w jakich matka więziła maluchy, bo inaczej nie da się tego określić były potworne. W sedesie była czarna woda, w zlewie i wannie leżał stos talerzy z resztkami gnijącego jedzenia.

Czytaj także: Tragedia w Warszawie! W pobliżu lotniska Chopina znaleziono…

Dzieci w stosunku do pracowników socjalnych zachowywały się bardzo agresywnie. Maluchy były brudne i pogryzione przez robaki. Odizolowane od społeczeństwa nie potrafiły reagować normalnie na innych ludzi. W tym samym pomieszczeniu natknięto się na kolejne dziecko, które miało roczek. Dwójka najstarszych dzieci, 5- i 6- letnie spały w drugiej sypialni na niezasłanym materacu.

Kobieta została aresztowana. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Nasuwa się pytanie, co kierowało kobietą, że całkowicie zatraciła instynkt macierzyński?

 Źródło: Dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Kochający Boga nie chcą fabryki kondomów

Redakcja malydziennik

Dramat w podkieleckim SPA. Wbiła widelec w oko ukochanego i…

Redakcja malydziennik

Przerażająca relacja z pożaru w Londynie: ludzie wyrzucali dzieci przez okno, krzyczeli "ocalcie moje dzieci!"

Redakcja malydziennik
Ładuję....