CYWILIZACJA

Ta manipulacja Wyborczej przejdzie do historii! Oni nie mogą wytrzymać nawet tego, że domagamy się uznanie obozów śmierci za niemieckie!

W Szczecinie trwa wielkie święto międzynarodowego żeglarstwa. Część uczestników chciała wykorzystać tą imprezę proedukacyjnie.

Grupa narodowców w białych koszulkach z napisami "Polska dla Polaków" na jednym z mostów wywiesiła baner przypominający o tym, że obozy zagłady z czasów II wojny światowej były jednoznacznie niemieckie.

 

W tym celu na banerze napisano "Nazi German Death Camps, Not Polish!!!" (nazistowskie, niemieckie obozy śmierci, nie polskie) zilustrowany grafiką przedstawiającą czerwoną postać ze swastyką wymierzającą lufę broni w głowę klęczącej białej postaci z opaską w biało-czerwonych barwach.

 

Policja, która pilnowała przebiegu The Tall Ships Races, spisała demonstrantów oraz zabezpieczyła plakat. Cała sytuacja została opisana jednak przez Gazetę Wyborczą z nagłówkiem: "Swastyka i <Polska dla Polaków>. Narodowcy zatrzymani na The Tall Ships Races". Artykuł zaczyna się jeszcze lepiej: "wywiesili na moście transparent ze swastyką".

 

Wg informacji wyborcza.pl, zostali zatrzymani przez policjantów, a tymczasem funkcjonariusze jedynie spisali ich dane z dokumentów. Przez Twitter przelała się fala oburzenia. Nic dziwnego, dawno nie było już takiego pomieszania z poplątaniem.

Kurwa mać, szanujmy się trochę. To jednak są media do chuja pana, istnieją granice. Artykuł z GW i zdjęcie „transparentu ze swastyką”. pic.twitter.com/HW02qjmcZC

— Krzysztof Stanowski (@K_Stanowski) 5 sierpnia 2017

Wyborcza w pigułce pic.twitter.com/9yn1qR0tr5

— Cezary „Trotyl” Gmyz (@cezarygmyz) 5 sierpnia 2017

 

Źródło: wyborcza.pl/ onet.pl

Komentarze

Zobacz także

Świńsko-ludzkie hybrydy. Rozmywanie ustanowionych przez Boga granic czy naukowy postęp?

Straszna śmierć Polki w Niemczech. Zamordował ją Osaman Y. Dlaczego?

Kobieta, która jeszcze niedawno była mężczyzną, podnosi ciężary. Szaleństwo gender zatacza coraz szersze kręgi

Ładuję....