CYWILIZACJA

Ta kobieta ODMÓWIŁA zabicia swojego nienarodzonego dziecka! Poruszające świadectwo!

Na stronie stopaborcji.pl ukazało się poruszające świadectwo młodej kobiety, która mimo wielu przeciwności losu, przykrości i trudności zdecydowała się urodzić chore dziecko. Dziś daje piękne świadectwo dojrzałej wiary i matczynej miłości.

Miałam 21 lat jak zaszłam w ciążę, rozpoczęte studia, plany ślubne z ojcem dziecka… Okazało się, że ojciec dziecka jest nieodpowiedzialny, niedojrzały do ojcostwa, zaczęły się z jego strony sugestie o aborcji, które spotęgowała wiadomość że z ciążą są komplikacje i dziecko będzie chore. Lekarz też nie miał nic przeciwko zabiciu mojego dziecka, mówił że to byłaby dobra decyzja w obecnej sytuacji. Relacje z moim ówczesnym narzeczonym stawały się coraz gorsze. Byłam gwałcona, zmuszana do seksu pomimo zagrożonej ciąży. Oprócz tego, mój partner postanowił za pomocą przemocy fizycznej wprost zabić swoje dziecko (skoro się nie zgadzam na aborcję). Chyba dlatego że nie chciał odpowiedzialności, potencjalnych alimentów itp. Rozstaliśmy się. Zmieniłam adres, numer telefonu i nie widziałam go przez kolejnych kilka lat. Zostałam sama, z ledwo rozpoczętymi studiami, bez wykształcenia, pracy, mieszkania, z chorym dzieckiem w brzuchu i z obrażoną najbliższą rodziną, która zerwała że mną kontakt. Powód – „że byłam taka głupia i związałam się z takim mężczyzną, i zaszłam tak wcześnie w ciążę i nie skończę przez to studiów”.

Najtrudniej było wynająć mieszkanie, chociaż miałam jeszcze wtedy pieniądze, oferowałam kaucję, opłatę „z góry” itd., ale jak mówiłam że jestem w ciąży, to słyszałam po prostu: NIE! Z pracą podobnie, coraz bardziej widoczny brzuszek i zakaz dźwigania też utrudniał. Potem od szczerych ludzi dowiedziałam się że mieszkania nie mogłam wynająć, „bo skoro jestem w ciąży i chcę mieszkać sama to znaczy że jestem samotną matką, a jak jestem samotną matką to znaczy że jestem niewypłacalna, a na dodatek przepisy mówią, że nie można mnie „usunąć” nawet jak nie płacę, a w pracy jak ktoś mnie zatrudni to będę mogła następnego dnia pójść na zwolnienie, a on będzie musiał za mnie płacić!”.

Po wielu upokarzających spotkaniach jakaś dziewczyna powiedziała, że CZYTAJ DALEJ TUTAJ

Źródło: stopaborcji.pl

Komentarze

Zobacz także

Coraz trudniejsza sytuacja między uchodźcami a rdzenną ludnością: POWINNI WRÓCIĆ DO DOMU!

Redakcja malydziennik

KONIECZNIE ZOBACZ! Objawienie w Siekierkach odnoszące się do Powstania Warszawskiego!

Redakcja malydziennik

SZOKUJĄCE! Pożar magazynów. Rzeką płynęły tysiące litrów…

Redakcja malydziennik
Ładuję....