HISTORIA RELIGIA

Ten ksiądz twierdził, że był świadkiem ukrzyżowania Jezusa. Zrobił nawet zdjęcia! [WIDEO]

Pewien włoski duchowny opowiadał, że odbył podróż w czasie i był świadkiem ukrzyżowania Jezusa Chrystusa. Wariat? Być może. Jednak ten człowiek był znanym i szanowanym egzorcystą. W dodatku jako dowód pokazywał zdjęcia z tej strasznej sceny…

Ojciec Marcello Pellegrino zaklina się, że jego podróż w czasie była możliwa dzięki urządzeniu o nazwie chronowizor. Chronowizor ma mieć zdolność uzyskania  fal dźwiękowych z przeszłości i transformowania je w obraz.

Nie do końca jest jasne jak ten skromny ksiądz mógł wejść w posiadanie tak zaawansowanego technologicznie urządzenia…

Czytaj także: Ta POLKA oszukała CAŁY ŚWIAT! WSZYSTKO wyszło na JAW dopiero po 50 LATACH!

To nie wszystko. Włoski duchowny, który zmarł w 1987 roku, twierdził, że dzięki temu urządzeniu doświadczył już wiele razy przeszłości i widział m.in. przemówienie Napoleona Bonapartego, czy  recytacje wierszy przez łacińskiego poetę Quintusa Enniusa.

Jednak najbardziej szokujące są jego słowa dotyczące życia i śmierci Jezusa Chrystusa. Włoski ksiądz zaklina się, że jakoby naocznie zobaczył Ukrzyżowanie naszego Pana.

Ojciec Marcelo jako dowód pokazywał wiernym fotografię, jaką rzekomo wykonał podczas egzekucji Zbawiciela. Te zdjęcia pojawiły się w 1972 roku w tygodniku „La Domenica dellla Corriere”.

Od czasu pojawienia się tych zdjęć wybuchło wiele kontrowersji, bo zdaniem wielu ludzi Jezus  z fotografii za bardzo przypominał rzeźbę Jezusa autorstwa  Lorenzo Coullauta Valery.

Podobno na łożu śmierci duchowny wyznał, że całą te historię wymyślił dla zyskania popularności. Jaka jest prawda, nie dowiemy się nigdy…

Oto film, który opowiada o tym wydarzeniu:

Fot. Pixabay

Komentarze

Zobacz także

SKANDAL! Ksiądz zakazał budowy szopki… Nie niszczcie Bożego Narodzenia!

Redakcja malydziennik

Watykan dialoguje z Chinami, a Chiny porywają biskupów i wywożą ich w nieznanym kierunku

Redakcja malydziennik

2+2 może równać się 5 – przekonuje najbliższy współpracownik Franciszka. A wszystko, by usprawiedliwić chaos doktrynalny

Redakcja malydziennik
Ładuję....