POLITYKA

Szydło o "Uchu Prezesa": musimy wystąpić do autorów serialu o tantiemy, ponieważ…

Premier Beata Szydło żartowała, że razem z szefami: MSWiA i MON będą musieli wystąpić do autorów serialu "Ucho prezesa" o tantiemy, ponieważ robią reklamę serialowi. Szef MON Antoni Macierewicz ocenił, że serial jest znakomity, a minister SWiA Mariusz Błaszczak przyznał, że jest zabawny.

Premier Szydło oraz ministrowie Macierewicz i Błaszczak byli proszeni w środę na konferencji prasowej o ocenę serialu "Ucho prezesa".

 

"Będziemy musieli wystąpić we troje do autorów kabaretu o tantiemy" – żartowała szefowa rządu. Jak dodała, razem z szefami MON i MSWiA robią reklamę serialowi. "Mogę powiedzieć, że mam bardzo dużą sympatię do kota i krokodyla" – powiedziała premier.

 

Macierewicz ocenił, że serial "Ucho prezesa" jest "znakomity w tym zakresie w jakim miał możliwość obejrzeć ministra wojny". Chociaż – jak zauważył – takiego ministra w Polsce nie ma.

 

"Gdyby połączyć zdolności, które wykazał (Robert) Górski ze zdolnościami, którymi bawi mnie od lat 40-tu, a opinię publiczną od dwudziestu kilku lat, pan Marcin Wolski, to byśmy mieli połączenie tamtego psa spaniela z krokodylem, to byłoby interesujące" – zaznaczył.

 

Błaszczak zaznaczył, że oglądał trzy odcinki serialu i – jak mówił – "niewątpliwe były zabawne". "Uśmiałem się z tego wszystkiego, nawet kusi mnie, żeby powiedzieć coś więcej, ale domyślam się, że wtedy przesłoniłoby to konferencję prasową, którą tu zorganizowaliśmy, a więc poprzestanę na tym, że są zabawne" – podkreślił minister. (PAP)

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Czy to koniec Gronkiewicz-Waltz? Ważny polityk PO sugeruje, że powinna rozmawiać z komisją

Abp Hoser: Prezydent zachował się, jak… Zgadzasz się?

Ciąża i rak nie zawsze kończą się pomyślnie. Tym razem jest happy end

Ładuję....