ARCHIWUM

SZOKUJĄCE słowa dyrektora Akademii: „Jestem największym gejem, jaki może być i g***o mnie obchodzi, co mówi Jezus”!

Skandaliczne zachowanie zastępcy dyrektora Akademii Downington STEM w Chester County. Zaatakował dwójkę obrońców życia za to, że na terenie publicznym w pobliżu szkoły stanęli z transparentami zamordowanych w wyniku aborcji dzieci.

16-letni Conner Haines wraz ze swoją siostrą Lauren (19 lat) należą do chrześcijańskiej grupy Project Frontlines, która pokazuje zdjęcia zamordowanych w wyniku aborcji dzieci. W ramach działania swojej grupy, stanęli i trzymali transparenty ze zdjęciami abortowanych dzieci oraz napis: "Chrystus umarł na krzyżu za Twoje grzechy. Nie zabijaj swoich dzieci". Nie spodobało się to zastępcy dyrektora pobliskiej szkoły.

Dr Zach Ruff, zastępca dyrektora Akademii podszedł do nich i w ostrych słowach żądał opuszczenia chodnika i „zaprzestania nękania jego studentów”, w przeciwnym wypadku zadzwoni po policję. Conner wyjaśnił, że może tu stać, gdyż jest to przestrzeń publiczna. W spokojnych słowach wytłumaczył, że aborcja to holokaust dzieci, który dzieje się obecnie w społeczeństwie. Zastępca dyrektora jednak z wściekłością oznajmił, że nie ma żadnego holocaustu.

– Proszę pana, to są osoby stworzone na podobieństwo Boga – powiedział Conner Haines, pokazując na zdjęcia dzieci. – Możecie iść sobie do piekła, tam gdzie one są – odparł Ruff. – To nie są żadne osoby, to są komórki! – zawołał z wściekłością.

Haines próbował rozmawiać z zastępcą dyrektora, ale mężczyzna stał plecami do wystawy, zasłaniając ją własnym ciałem i zagadywał do studentów przejeżdżających samochodami wzdłuż ulicy, aby nie nagrywali, nie robili zdjęć i nie słuchali tego, co nastolatek chciał im powiedzieć na temat aborcji.

Jednak jego interwencja przyniosła odwrotny skutek, bo jego agresywne zachowanie i głośne krzyki wzbudziły konsternację wśród studentów. Jedna z kobiet zatrzymała się samochodem i wdała w rozmowę z dyrektorem, potwierdzając, że aborcja to morderstwo.

– Proszę pana, musi się pan zwrócić do Jezusa Chrystusa, który może uwolnić pana od grzechów – powiedział Conner. Ruff wybuchnął śmiechem. – Słuchaj synu, jestem największym gejem, jaki może być i g***o mnie obchodzi, co Jezus mówi na temat tego, co powinienem, a czego nie powinienem robić! – odparł zastępca dyrektora. Chwilę później dr Zach Ruff zbliżył się do chłopaka i szarpnął jego transparent. – Przestań nękać moich studentów! – wrzeszczał.

"Zachowuje się pan bardzo niedojrzale" – stwierdził spokojnie Haines. Po czym zawołał do osób, które zdumiała agresywna postawa dr Ruff i które zatrzymywały się na chodniku, przyglądając tej scenie. – Ten mężczyzna wrzeszczy na mnie za to, że pokazuję niesprawiedliwość, jaka ma miejsce w naszym społeczeństwie – Haines zawołał do przechodniów.

CZYTAJ CAŁOŚĆ TUTAJ

Źródło: miesiecznikegzorcysta.pl

Komentarze

Zobacz także

Ten kraj wprowadza dokumenty neutralne płciowo. ZOBACZ, jak będą zaznaczać płeć kogoś, kto nie chce być ani kobietą, ani mężczyzną

Redakcja malydziennik

Skąd się bierze mleko czekoladowe? Zatrważające wyniki badań wśród Amerykanów

Redakcja malydziennik

Czy istnieje „druga ziemia”? Niesamowite odkrycie NASA!

Redakcja malydziennik
Ładuję....