POLITYKA

SZOKUJĄCE słowa dyrektora Akademii: „Jestem największym gejem, jaki może być i g***o mnie obchodzi, co mówi Jezus”!

Skandaliczne zachowanie zastępcy dyrektora Akademii Downington STEM w Chester County. Zaatakował dwójkę obrońców życia za to, że na terenie publicznym w pobliżu szkoły stanęli z transparentami zamordowanych w wyniku aborcji dzieci.

16-letni Conner Haines wraz ze swoją siostrą Lauren (19 lat) należą do chrześcijańskiej grupy Project Frontlines, która pokazuje zdjęcia zamordowanych w wyniku aborcji dzieci. W ramach działania swojej grupy, stanęli i trzymali transparenty ze zdjęciami abortowanych dzieci oraz napis: "Chrystus umarł na krzyżu za Twoje grzechy. Nie zabijaj swoich dzieci". Nie spodobało się to zastępcy dyrektora pobliskiej szkoły.

Dr Zach Ruff, zastępca dyrektora Akademii podszedł do nich i w ostrych słowach żądał opuszczenia chodnika i „zaprzestania nękania jego studentów”, w przeciwnym wypadku zadzwoni po policję. Conner wyjaśnił, że może tu stać, gdyż jest to przestrzeń publiczna. W spokojnych słowach wytłumaczył, że aborcja to holokaust dzieci, który dzieje się obecnie w społeczeństwie. Zastępca dyrektora jednak z wściekłością oznajmił, że nie ma żadnego holocaustu.

– Proszę pana, to są osoby stworzone na podobieństwo Boga – powiedział Conner Haines, pokazując na zdjęcia dzieci. – Możecie iść sobie do piekła, tam gdzie one są – odparł Ruff. – To nie są żadne osoby, to są komórki! – zawołał z wściekłością.

Haines próbował rozmawiać z zastępcą dyrektora, ale mężczyzna stał plecami do wystawy, zasłaniając ją własnym ciałem i zagadywał do studentów przejeżdżających samochodami wzdłuż ulicy, aby nie nagrywali, nie robili zdjęć i nie słuchali tego, co nastolatek chciał im powiedzieć na temat aborcji.

Jednak jego interwencja przyniosła odwrotny skutek, bo jego agresywne zachowanie i głośne krzyki wzbudziły konsternację wśród studentów. Jedna z kobiet zatrzymała się samochodem i wdała w rozmowę z dyrektorem, potwierdzając, że aborcja to morderstwo.

– Proszę pana, musi się pan zwrócić do Jezusa Chrystusa, który może uwolnić pana od grzechów – powiedział Conner. Ruff wybuchnął śmiechem. – Słuchaj synu, jestem największym gejem, jaki może być i g***o mnie obchodzi, co Jezus mówi na temat tego, co powinienem, a czego nie powinienem robić! – odparł zastępca dyrektora. Chwilę później dr Zach Ruff zbliżył się do chłopaka i szarpnął jego transparent. – Przestań nękać moich studentów! – wrzeszczał.

"Zachowuje się pan bardzo niedojrzale" – stwierdził spokojnie Haines. Po czym zawołał do osób, które zdumiała agresywna postawa dr Ruff i które zatrzymywały się na chodniku, przyglądając tej scenie. – Ten mężczyzna wrzeszczy na mnie za to, że pokazuję niesprawiedliwość, jaka ma miejsce w naszym społeczeństwie – Haines zawołał do przechodniów.

CZYTAJ CAŁOŚĆ TUTAJ

Źródło: miesiecznikegzorcysta.pl

Komentarze

Zobacz także

Premier Morawiecki mówi o przygotowaniach do wojny. Zdradził…

Redakcja malydziennik

Nie popieram Marka Borowskiego, przypominam fakty i prostą prawdę, że decyzje ojca nie świadczą o kręgosłupie syna

KE dobiera się do Słowian za nieprzyjmowania emigrantów. Austrii dali spokój, sprawdź dlaczego!

Redakcja malydziennik
Ładuję....