WYDARZENIA

SZOKUJĄCE przeczytaj co robią bojownicy ISIS! Liczby są ZATRWAŻAJĄCE

Amar Hussein przyznał się, że dołączył do bojówki Państwa Islamskiego cztery lata temu. Przez ten czas popełnił wiele przestępstw.

Bojownik został zatrzymany przez Kurdów – podaje wprost.pl.

 

Z jego relacji wynika, że popełnił ponad 200 gwałtów. Na wszystko było przyzwolenie dowódców. Zatrzymany stwierdził jednak, że jest to całkowicie normalne, ponieważ każdy młody mężczyzna ma swoje potrzeby.

 

Dodatkowo miał też zabić blisko pół tysiąca ludzi. Wszystkie morderstwa popełnił na rozkaz dowódców. Miał strzelać do każdego wyznaczonego do zabicia, obcinał głowę każdemu, kto miał mieć ją ściętą. Ponadto przyznał się do masowych egzekucji – wykonywanych razem z innymi bojownikami.

 

Słowa bojownika potwierdzają Kurdowie. Ich służby dysponują dowodami na te zbrodnie. Tak samo twierdzą również organizacje broniące praw człowieka.

 

Mężczyzna  pomimo przyznania się do czynów twierdzi, że to on jest ofiarą. Przed wstąpieniem do ISIS nie miał bowiem środków na życie i nie dostał od nikogo pomocnej ręki. Jedyną możliwością było dla niego współdziałanie z samozwańczym kalifatem. Wcześniej jednak był również członkiem Al-Kaidy, organizacji tworzonej latami przez Osamę bin Ladena.

 

Źródło: wprost.pl

Komentarze

Zobacz także

Dwójka dzieci to za mało. Inaczej Polsce wkrótce grozi MASOWE WYMIERANIE

Student odmówił kobiecie seksu. Oskarżono go o gwałt i wyrzucono z uczelni!

Adam Gaafar

Szokujące doniesienia z Danii: protestancki pastor-gej-pedofil nagrywał sekstaśmy z nastolatkami

Redakcja malydziennik
Ładuję....