POLITYKA

Szokujące NAGRANIE! Bandera bohaterem dla ukraińców mieszkających w Polsce!

Krótka sonda uliczna. Ukraińcy pytani o postać Bandery albo otwarcie przyznają, że jest dla nich bohaterem albo migają się od odpowiedzi, chcąc ukryć prawdziwe zdanie na ten temat.

Postawa chowania głowy w piasek reprezentowana przez obecny rząd PiS-u w sprawie rzezi wołyńskiej – ohydnych i bestialskich mordów jakich dokonali Ukraińcy na Polakach w czasie II wojny światowej – zaczyna przynosić żniwo. Mimo postulatów klubów Kukiz’15 i PSL, obecny rząd absolutnie nie chce słyszeć o wprowadzeniu w Polsce zakazu propagowania banderyzmu oraz wprowadzeniu kar w kodeksie karnym za propagowanie tej obrzydliwej ideologii. Ukraińcy nie są ślepi i widzą co się dzieje, dostrzegli że rządowi polskiemu nie zależy na godnym upamiętnieniu ofiar. Dlatego nie mają problemu żeby przyznać się, że zbrodniarz Bandera jest dla nich wzorem do naśladowania. Część z nich jeszcze wstydzi się jawnie przyznać. Żaden jednak przed kamerą nie potępił jasno i wyraźnie Bandery ani ohydnych zbrodni jakich dokonali Ukraińcy należący do bandyckiej formacji UPA. Budowanie przyszłości na kłamstwie i braku szacunku dla ofiar oraz braku szacunku dla narodu polskiego nie wróży świetlanej przyszłości pomiędzy obydwoma narodami.

Niestety jak widać na Ukrainie, tamtejszy rząd z Poroszenką na czele coraz bezczelnie poczyna sobie w kwestii upamiętniania masowych morderców Polaków. Dla Polski jest to ostatni dzwonek by postawić sprawę twardo. Niestety nasze władze kompletnie nie rozumieją o co toczy się gra. 

Film poniżej:

Źródło: Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

„Czas przestać twierdzić, że Państwo Islamskie nie ma nic wspólnego z islamem”

Redakcja malydziennik

Koniec muzułmańskich małżeństw z nieletnimi. Najwyższa pora, bo w samych tylko Niemczech poniżej 14 roku życia w związku małżeńskim było…

Redakcja malydziennik

ZOBACZ KONIECZNIE! Totalna kompromitacja posłanki Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus

Ładuję....