CYWILIZACJA

Szokujące morderstwo w Londynie! Polacy zamordowali … młodego tatę!

Brutalna napaść wstrząsnęła Londynem tuż przed świętami Bożego Narodzenia. 36-letni mężczyzna został trzykrotnie zaatakowany przez dwójkę Polaków. Sąd skazał napastników na dożywocie. Szczegóły tego zabójstwa są przerażające – informuje wp.pl.
Do tego mordu doszło 21 grudnia 2017 roku w Hounslow w Londynie. 36-letni Sukhijit Dhariwal wrócił z pracy, ale wyskoczył jeszcze do pubu. Około 1:00 postanowił jednak wrócić do domu. Kiedy szedł do domu został zaatakowany przez Polaków, w sumie 3 razy.

Najpierw doskoczyli do niego, popchnęli i uciekli. Ale 10 minut później wrócili, a tym razem bili i kopali swoją ofiarę po całym ciele. Okradli go i spokojnie poszli do swojego domu. Potem jednak wrócili, po raz trzeci, tym razem uzbrojeni w noże. Dźgali go tak mocno, że odcięli mu tętnicę w nodze. Mężczyzna został odnaleziony przez patrol policji. Niestety, mimo reanimacji zmarł około 2:54. Miał liczne rany kłute oraz obrzęk mózgu.

 

Sebastian Sz. (35 lat) oraz Darusz B. (19 lat) zostali skazani na dożywocie. Pierwszy z Polaków będzie mógł się starać o warunkowe zwolnienie po 30 latach, a drugi przesiedzi w więzieniu co najmniej 25 lat.

Komentarze

Zobacz także

Słynny austriacki sok wyleczył ponad 45 tysięcy osób z … raka! ZOBACZ!

Ks. Isakowicz-Zaleski masakruje bp. Pieronka: jest HERETYKIEM! "Tak, heretykiem. I na dodatek…"

Redakcja malydziennik

Miało być miło i sympatycznie, a skończyło się wyrokiem… za GWAŁT

Redakcja malydziennik
Ładuję....