WYDARZENIA

Szokujące morderstwo w Londynie! Polacy zamordowali … młodego tatę!

Brutalna napaść wstrząsnęła Londynem tuż przed świętami Bożego Narodzenia. 36-letni mężczyzna został trzykrotnie zaatakowany przez dwójkę Polaków. Sąd skazał napastników na dożywocie. Szczegóły tego zabójstwa są przerażające – informuje wp.pl.
Do tego mordu doszło 21 grudnia 2017 roku w Hounslow w Londynie. 36-letni Sukhijit Dhariwal wrócił z pracy, ale wyskoczył jeszcze do pubu. Około 1:00 postanowił jednak wrócić do domu. Kiedy szedł do domu został zaatakowany przez Polaków, w sumie 3 razy.

Najpierw doskoczyli do niego, popchnęli i uciekli. Ale 10 minut później wrócili, a tym razem bili i kopali swoją ofiarę po całym ciele. Okradli go i spokojnie poszli do swojego domu. Potem jednak wrócili, po raz trzeci, tym razem uzbrojeni w noże. Dźgali go tak mocno, że odcięli mu tętnicę w nodze. Mężczyzna został odnaleziony przez patrol policji. Niestety, mimo reanimacji zmarł około 2:54. Miał liczne rany kłute oraz obrzęk mózgu.

 

Sebastian Sz. (35 lat) oraz Darusz B. (19 lat) zostali skazani na dożywocie. Pierwszy z Polaków będzie mógł się starać o warunkowe zwolnienie po 30 latach, a drugi przesiedzi w więzieniu co najmniej 25 lat.

Komentarze

Zobacz także

„Nie wyłapujemy gejów, bo u nas….” To wyjaśnienie jest jeszcze OSTRZEJSZE niż pierwotna „informacja”

Redakcja malydziennik

Polak, Węgier, dwa bratanki… Pomimo różnic, Węgry pozostaną naszymi SOJUSZNIKAMI

Ten tajfun to prawdziwy szatan! Miotał ludźmi jak chciał, zabił co najmniej 16 osób! [WIDEO]

Redakcja malydziennik
Ładuję....