WYDARZENIA

Szokujące fakty z życia Dawida Bowiego! Okazuje się, że znany muzyk miał dopuszczać się…

Ponad rok po śmierci Davida Bowie’ego na jaw wychodzą niesmaczne informacje dotyczące jego nieuporządkowanego życia seksualnego. Według autora najnowszej biografii piosenkarz miał uprawiać seks z trzynastoletnimi fankami! Oprócz tego miewał inne bardzo ryzykowne zachowania seksualne…

Dylan Jones opublikował niedawno książkę "David Bowie: A Life", w której ujawnił, że piosenkarz uprawiał seks z mężczyznami, w trójkątach, był też zaangażowany w seks grupowy. Podobno miał także zapraszać innych, żeby oglądali go w stracie kopulacji.

 

Według autora książki Bowie miał dostać obrzydliwą propozycję by współżyć z "martwym, ciepłym ciałem", której odmówił.

 

W wywiadach David Bowie otwarcie mówił o tym, że w latach 70. i 80. XX wieku współżył z setkami kobiet. Dylan Jones twierdzi jednak, że Bowie uprawiał seks nawet z 13 i 14-letnimi dziećmi w garderobie.

 

Bowie romansował z liderem Rolling Stones Mickiem Jaggerem oraz z jego żoną Bianką. Wśród jego kochanek wymienia się aktorki Elizabeth Taylor i Susan Sarandon, Olę Hudson, matkę Slasha – gitarzysty Guns ‘N Roses Slash, czy Oona – wdowę po Charlie’m Chaplinie.

 

Ile w tym prawdy nie wiadomo, na pewno jest jednak faktem, że gwiazdy estrady bardzo często prowadzą rozwiązłe życie. Będąc idolami całych pokoleń dzieci i młodzieży, stają się nośnikami antywartości, często ponosząc moralną współodpowiedzialność za straszne tragedie i dramaty rodzinne.

Źródło: rmf24.pl

Komentarze

Zobacz także

Jeśli chcecie, by Polska nadal była w Europie, a Europa istniała zamiast machać chorągiewkami zacznijcie głosić wiarę. Inaczej Europa umrze!

Istnieje POKOJOWA OPOZYCJA do czarnego marszu! Zobacz, co Kościół przygotował na Dzień Kobiet

Dramat norweskich studentów w Polsce. Samobójstwa i przemoc

Redakcja malydziennik
Ładuję....