CYWILIZACJA

Szokujące doniesienia z Danii: protestancki pastor-gej-pedofil nagrywał sekstaśmy z nastolatkami

47-letni były już duchowny Kościoła Danii usłyszał zarzuty ws. nakłaniania 16-latka do stosunku, poznali się dzięki stronie aranżującej gejowskie randki. Ponadto eks-pastor oskarżony jest o utrzymywanie kontaktów seksualnych z dwanaściorgiem dzieci w wieku 12-17 lat.

Sprawą zajmuje się sąd w Holbæk. Pierwsze aresztowanie Duńczyka nastąpiło w czerwcu 2016 roku. Obecnie sąd zapoznaje się ze sprawą wielokrotnego nagrywania stosunku seksualnego z 16-letnim chłopcem. Były pastor żartował także, że miał go zabrać do Brazylii, aby tam nagrać wideo. Mężczyźni poznali się na gejowskim portalu randkowy. Duchowny z Tømmerup opłacił swojemu przyszłemu partnerowi koszty podróży do niego. Dodatkowo dał mu pieniądze na marihuanę, aby zakupił ją w Kopenhadze.

 

Nagranie zostało wyemitowane w sądzie. Oskarżony jednak nie uczestniczył w projekcji uzasadniając, że film nie był przeznaczony do dystrybucji. "On wie, że te filmy były tylko dla zabawy" – mówił. Wg eks-księdza, była między nimi wzajemna relacja. "Znam go bardzo dobrze, gdyby nie chciał tego kontynuować, powiedziałby. To była dla niego i dla mnie przyjemność" – powiedział 47-latek.

 

Ich znajomość przetrwała kilka lat. Teraz był ksiądz odpowiada przed sądem za 30 różnych przestępstw, wyrok ma być wydany w listopadzie.

Źródło: thelocal.dk

Komentarze

Zobacz także

Szok. W Szwecji pobito telewizyjnego kucharza. Bo wyglądał jak Trump!

Redakcja malydziennik

Babcie walczą o aborcję. Ciekawe, czy zgodziłyby się na abortowanie swoich wnuków?

Redakcja malydziennik

W Izraelu zbezcześcił krzyż i Jezusa. Protest Chrześcijan

Redakcja malydziennik
Ładuję....