WYDARZENIA

SZOKUJĄCA śmierć 6-latki! Zobacz dlaczego ją zamordowano!

Szkocka policja ma już pewność, że śmierć 6-latki z wyspy Bute nie była wypadkiem. Dziewczynka zniknęła z domu babci, a trzy godziny później jej zwłoki odnaleziono na terenie opuszczonego hotelu w lesie.

Sekcja zwłok dziecka wykazała, że zostało ono zamordowane. Informacje przekazywane przez policję są bardzo skąpe z uwagi na prowadzone dochodzenie. Śledczy nie stwierdzili jednoznacznie, czy dziecko zostało zabite w miejscu odnalezienia ciała, czy też zwłoki zostały tam przetransportowane. Policja nie wyklucza, że Alesha MacPhail mogła zginąć w domu – podaje „Daily Mail”.

Detektyw Stuart Houston wydał oświadczenie na konferencji prasowej.Potwierdził, że 6-latka jest ofiarą mordercy, jednak nie ujawnił, w jaki sposób została pozbawiona życia. Na pytania dotyczące plotek o tym, że dziewczynka mogła lunatykować i dlatego wyszła z domu babci, policjant odpowiedziałjedynie, że śledczy „badają kilka hipotez w tej sprawie”. Jedną z nich jest wersja zakładająca, iż dziewczynka nieświadomie wyszła z domu.

Wcześniej informowano, że dziecko zniknęło z podwórka babci. Teraz pojawiły się doniesienia, iż zaginięcie zostało zgłoszone, gdy dziadkowie dostrzegli nieobecność wnuczki w jej pokoju na poddaszu. Zniknięcie, a potem śmierć dziewczynki wstrząsnęła zżytymi mieszkańcami wyspy. Kiedy jeszcze nie było jasne, że dziecko nie żyje, w poszukiwania włączali się użytkownicy mediów społecznościowych.

djd/o2.pl

Komentarze

Zobacz także

OSZOŁOMSTWO antyszczepionkowe i ekomatki terrorystki! Czy srogie kary nauczą ich wreszcie rozumu?

Redakcja malydziennik

Imam nawołuje wiernych do walki w szeregach ISIS. NIEWIARYGODNE, bo to się dzieje w Europie!

Redakcja malydziennik

Makabryczne samobójstwo młodej Polki. Zabija się przy użyciu ….

Redakcja malydziennik
Ładuję....