RELIGIA

SZOK: Obrzydliwe pedofilskie zapędy muzułmanów w Australii!

W ciągu zaledwie dwóch lat, blisko sto dziewczynek zostało zmuszonych do ślubu z dorosłymi mężczyznami – wynika z szokującego raportu australijskiej policji federalnej. Tamtejsze media opublikowały także list dziewczynki zmuszonej do ślubu ze starszym o 50 lat mężczyzną, która została zmuszona do wyjazdu za granicę. To jawna pedofilia i wynaturzenie, dlaczego nikt z tym nic nie robi?

Australijskie media ujawniły także, że rządząca partia, Australijska Partia Pracy (ALP), doskonale zdaje sobie sprawę z ohydnego muzułmańskiego procederu, ale wcale mu nie przeciwdziała. Wygląda na to, że australijskie lewactwo chce w ten sposób tylnymi drzwiami zalegalizować pedofilię u siebie. Zacznie się pewnie od zapowiedzi o poszanowaniu dla innych kultur i obyczajów a skończy na zmianach legislacyjnych. Wygląda na to, że islam to raj dla pedofilów…

 

W czerwcu bieżącego roku miał miejsce jedyny przypadek gdy pedofil – muzułmański duchowny Ibrahim Omerdic poślubił 14-latkę z Melbourne, ale na szczęście został za to skazany. Nic dziwnego, że kobiety w islamie nie walczą o swoje prawa i są całkowicie zniewolone. Skoro już od dziecka są deprawowane przez islamskich zboczeńców, potem są im całkowicie podporządkowane i uległe. Obrzydliwość.

Źródło: wprawo.pl

Komentarze

Zobacz także

Muzułmanie się nie integrują. Dostrzegli to nawet Francuzi. Otwarcie mówi o tym Kościół, a co z państwem?

Islamiści wiedzą, że zbliża się Wielkanoc. Szykujmy się na kolejne zamachy!

Redakcja malydziennik

TUTAJ muzułmanie masowo nawracają się na chrześcijaństwo! Wszystko dlatego, że…

Adam Gaafar
Ładuję....