CYWILIZACJA FOTO

Szok! Kobieta umiera na RAKA, bo przez 50 lat codziennie używała…

rak

Istnieje wiele rodzajów śmierci, jednak obecnie częściej jej powodem są zaniedbania zdrowotne. Coraz więcej ludzi umiera na raka, być może z powodu własnych wyborów zdrowotnych. Czy tak jednak było w przypadku 63-latki?

63-letnia kobieta, Eva Echeverria, umiera na raka jajnika. Strasznie cierpi od 2007 roku, kiedy usłyszała przerażającą diagnozę. Szukała powodu choroby, bo wiedziała, że nie pojawiła się znikąd. W końcu odkryła szokującą prawdę…

 

CZYTAJ TAKŻE: Zabójcza mieszanka. Nie zgadniesz czego nie można łączyć

 

Zdaniem kobiety nowotwór jajnika został spowodowany przez codzienne używanie…pudru dla dzieci (talku dla niemowląt) firmy Johnsons & Johnsons. Najbardziej przerażające jest to, że większość rodziców kupuje ten talk dla swoich pociech. Eva Echeverria wytoczyła sprawę przeciwko firmie i sąd przyznał jej rację, a w ramach rekompensaty za szkodę rekordową sumę 70 milionów dolarów i 347 milionów dolarów z tytułu szkody karnej, czyli w sumie 417 milionów dolarów!

Źródło: podaj.to/ foto Facebook.com

 

 

Komentarze

Zobacz także

PILNE!! Naukowcy apelują do Morawieckiego – NIE ZABIJAĆ DZIKÓW. PETYCJA i list

Redakcja malydziennik

Mia była radosną, utalentowaną nastolatką. Jej świat runął po szczepieniu przeciwko HPV

Bohater miesiąca dumy gejowskiej walczył z chrześcijanami, a zoofilię uznawał za OK. Teraz promuje go ambasada USA w Watykanie!

Redakcja malydziennik
Ładuję....