CYWILIZACJA

Szatan boi się ekipy Trumpa. To widać, słychać i czuć!

To, co widzimy na ulicach Waszyngtonu, ale także na marszach solidarności w innych krajach europejskich, to nie tylko efekt działania gigantycznego lobby aborcyjnego, podsypywanego pieniędzmi od Sorosa i innych zwolenników depopulacji. To także efekt wzmożonego działania złego ducha, który najwyraźniej uznał, że dokonuje się zmiana, której trzeba przeciwdziałać.

Przyznaje bez bicia, nie byłem specjalnym wielbicielem Donalda Trumpa. Nie odpowiadały mi jego wybory osobiste, jego podejście do kwestii religijnych, a także zmiany podejścia do aborcji czy tzw. praw gejowskich. W niczym nie zmienia to jednak faktu, że dostrzegam, że już samo jego zwycięstwo wiele zmieniło w przestrzeni symbolicznej. Chrześcijanie znowu są dumni ze swojej wiary, Ameryka powołuje się na korzenie, a… aborcjoniści zamykają kolejne kliniki. Jednym słowem jest lepiej niż było.

 

A może być jeszcze lepiej, i wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Jednym z najmocniejszych na to dowodów są paroksyzmy wściekłości, w jakie wpadli aborcjoniści i eutanaziści, którzy wyprowadzają na ulice setki tysięcy kobiet. I to w sytuacji, gdy – co przecież wiadomo – Trump nie może zakazać aborcji, a co najwyżej zmienić skład sądu najwyższego, czy odebrać kasę federalną organizacjom aborcyjnym. Nic więcej. A jednak wściekłość jest gigantyczna. Niewspółmierna do skali „zagrożenia”. A skoro tak, to jej źródła mogą być nie tylko polityczne, ale też duchowe. Niezależnie od wyborów osobistych Trumpa, od jego słabości, może on najwyraźniej coś zmienić. W wymiarze duchowym, obrony życia czy religijnej wolności.

 

Trzeba się więc dużo modlić. Idą trudne czasy walki o wszystko. Ekipa Trumpa, złożona w wielu głęboko wierzących chrześcijan, a także on sam, mają do spełnienia istotną rolę w tej walce. 

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

„Klątwa”? Demo-lewica oklaskuje „młodych Hitlerków”. Nie, to nie Terlikowski. Nie zgadniesz, kto i gdzie to powiedział!

Redakcja malydziennik

Najbardziej zakazana odzież w Maroku, to… "Bandyci wielokrotnie wykorzystywali ten strój, by popełniać przestępstwa"

Redakcja malydziennik

Człowiek w starciu z takim żywiołem nie ma szans! SAM ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....