CYWILIZACJA

Święty Mikołaj to homoseksualista, ”w związku małżeńskim" z innym mężczyzną! Takie bajki opowiada CNN

W niedzielę na antenie "New Day Sunday" w CNN zaprezentowany został fragment książki dla dzieci "Santa’s Husband”. Przedstawia ona Świętego Mikołaja jako homoseksualnego mężczyznę, który zawiera związek małżeński z innym mężczyzną.

W programie gościli autor Daniel Kibblesmith i ilustrator Ashley Quacha. „Zamknij oczy – zamknij oczy i pomyśl o Mikołaju i jego małżonku. Teraz otwórz je. To jest okładka nowej książki. Czy to obraz, który pojawił się w twojej głowie? To okładka nowej książki dla dzieci, która trafia do sklepów w całym kraju w tym sezonie świątecznym” – mówił prowadzący program. Po czym zapytał, co zainspirowało autora do napisania takiej książki. 

 

Kibblesmith opowiedział o fałszywej "wojnie na Boże Narodzenie": „Było to inspirowane doroczną tradycją, jaką mamy w tym kraju, udając, że w Boże Narodzenie toczy się wielka wojna i że tradycyjne święta Bożego Narodzenia są atakowane. Tak więc, między innymi, czytaliśmy te wszystkie wiadomości o tym, że Mall of America zatrudnił w zeszłym roku czarnego Świętego Mikołaja. A ja żartowałem na Twitterze, że gdybym kiedykolwiek miał dziecko, znałoby ono tylko czarnego Mikołaja. I gdyby to dziecko spotkał białego Mikołaja na przykład w centrum handlowym, to bym mu wyjaśnił:  – "Cóż, to jego mąż. 

 

 

Prowadzący nawiązał także do krytyki, z jaką spotkała się książka. Przytoczył wypowiedź homoseksualisty, który narzekał, że książka jest "protekcjonalna" i "polaryzująca". Ale książkę skrytykowali także rodzice i nie kryli oburzenia, że takie rzeczy reklamowane są w telewizji. 

 

Źródło: LifeSiteNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Trzęsienie ziemi w Meksyku najsilniejsze od 100 lat! Rośnie liczba ofiar!

Redakcja malydziennik

Polak zaatakowany przez Hindusów w centrum Warszawy! Rasistowska napaść

Redakcja malydziennik

"Lucyfer" się panoszy i zbiera śmiertelne żniwo. Polski też nie ominie

Redakcja malydziennik
Ładuję....