POLITYKA

ŚWIETNY FILMIK znanego aktora Morgana Freemana! ZOBACZ!

– Jesteśmy na wojnie – mówi na dostępnym w sieci filmiku aktor Morgan Freeman i nazywa Władimira Putina "szpiegiem KGB", który zawiązuje spisek, by zniszczyć demokrację. Tak mocnego wystąpienia przeciwko dyktatorowi Putinowi pośród amerykańskich gwiazd filmowych dawno nie było.

Freeman w swoim charakterystycznym i znanym na całym świecie głosem opowiada historię: "Wyobraźcie sobie taki scenariusz: były szpieg KGB, wściekły po upadku swojej ojczyzny, zawiązuje spisek, by się zemścić. Nasz szpieg zostaje prezydentem Rosji i wprowadza rządy autorytarne. Zwraca się przeciw swojemu odwiecznemu wrogowi: Stanom Zjednoczonym. Używa cybernarzędzi, by go zaatakować. – Zostaliśmy zaatakowani. Jesteśmy na wojnie – mówi aktor.

 

I dalej: "Używając social mediów, rozpowszechniając propagandę i fałszywe informacje przekonuje społeczeństwa, by przestały ufać mediom – opowiada dalej Freeman. – I wygrywa. Władimir Putin jest tym szpiegiem. A to nie jest scenariusz filmowy – zaznacza. 

 

Oczywiście od razu nastąpiła histeryczna reakcja Moskwy. Wielu artystów pada ofiarą emocjonalnego przeciążenia, szczególnie jeśli nie posiadają informacji o faktycznym stanie rzeczy – mówi rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.

For generations, ppl have fought to protect democracy. Now it’s our turn. Watch Morgan Freeman explain Russia’s plot to undermine the U.S. pic.twitter.com/t65wckbmxS

— Investigate Russia (@InvestigateRU) 19 września 2017

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Niesamowite cwaniactwo imigrantów! Zależy im tylko na niemieckim socjalu

Redakcja malydziennik

Kolejny zwyrodnialec! Znęcał się nad 3-miesięcznym dzieckiem!

Redakcja malydziennik

Kaczyński o relacjach polsko-ukraińskich: "wyglądają jak znak zapytania"

Redakcja malydziennik
Ładuję....