POLITYKA

Świetna wiadomość, kolejne ROYAL BABY, rodzina królewska się powiększy! Będą mieli nie dwoje, a troje dzieci!

Kolejny członek rodziny królewskiej spodziewany jest w marcu przyszłego roku. Będzie to już trzecie dziecko Księżnej Magdaleny Szwedzkiej i jej męża Chrisa O’Neilla.

Księżna Magdalena oznajmiła radosną nowinę wczoraj wieczorem na Facebooku. Dwór Królewski potwierdza, że księżna jest zdrowa, a dziecko przyjdzie na świat w marcu. Magdalena ma 35 lat i w 2013 roku wyszła za mąż za Chrisa O’Neilla, który jest brytyjsko-amerykańskim finansjerem. Nie przyjął on książęcego tytuły, aby móc dalej zajmować się interesami.

 

Małżeństwo ma już dwójkę dzieci – w 2014 roku w Nowym Jorku urodziła się księżniczka Leonore, a rok później, w Sztokholmie, książę Nicolas. Rodzina na stałe mieszka w Londynie, ale regularnie przybywają do stolicy Szwecji.

 

Przychodzące na świat dziecko będzie miało jednak praktycznie odciętą drogę do korony – Magdalena jest najmłodsza z trójki rodzeństwa. Tron po śmierci Karola XVI Gustawa ma objąć jego pierwsza córka, Wiktoria.

Źródło: thelocal.se

Komentarze

Zobacz także

Biskupi Kazachstanu przeciw papieskiej interpretacji „Amoris laetitia”. Każda zmiana pozwalająca rozwodnikom żyjącym w nowych związkach przyjmować Komunię Świętą, jest „obca całej Tradycji wiary"

Redakcja malydziennik

Czy to cud? Na dnie oceanu znaleziono figurę Matki Bożej, wokół której rosły … róże!

Redakcja malydziennik

Porażka rządu. Czy Włochy opuszczą teraz strefę Euro?

Redakcja malydziennik
Ładuję....