CYWILIZACJA

Świat ZWARIOWAŁ. Rodzice nie mogą odebrać dziecku smartfona. W Irlandii toczy się proces, na matkę i ojca doniosła własna córka

Sprawę rozpatruje sąd w Cork na południu Irlandii. 15-latka wrzucała do sieci zdjęcia, na co rodzice nie chcieli pozwolić, potem… Dziewczyna poszła na policję.

15-latka wrzucała do sieci swoje zdjęcia, na co nie pozwalali rodzice. Zabronili jej używania smartfona. Incydent, nad którym debatuje sąd, rozpoczął się, gdy ojciec zobaczył, że córka nie okazała posłuszeństwa i używała telefonu. Ojciec chciał jej zabrać zabawkę, wywiązał się jednak między nimi przepychanka – ojciec pociągnął ją za włosy, a następnie miał ją kopnąć na podłogę. Ojciec dziewczyny nie przyznaje się jednak do kopnięcia jej.

 

Następnie nastolatka opuściła dom. Gdy matka odnalazła ją popołudniu i chciała ją zabrać do domu, wywiązała się między nimi kłótnia. 15-latka twierdzi, że matka próbowała zabrać jej telefon. Dziewczyna zagroziła, że ją ugryzie, na co matka miała ją kopnąć, aby tego nie zrobiła.

 

Dziewczyna ma obecnie 16 lat. Mieszka poza domem i nie spotyka się z rodzeństwem. O sprawie doniosła irlandzkiej policji.

 

Sprawa znajduje się w sądzie. Wyrok ma zostać wydany 12 czerwca.

Źródło: irishexaminer.com

Komentarze

Zobacz także

Barbara Kurdej-Szatan zdradza zarobki aktorów w Polsce. Te kwoty zadziwiają

Adam Gaafar

„Kocham cię, zobaczymy się w niebie”. Ta mama oddała życie za swoje szóste dziecko

Redakcja malydziennik

Zamordowano tam MILION ludzi, a Kościół lokalny przyczynił się do tego. Nie uwierzysz, co dziś zrobił Ojciec Święty!

Ładuję....