POLITYKA

Świadek ze łzami w oczach na komisji reprywatyzacjnej: Czuję się UPODLONA!

Jako pierwsza przed komisją weryfikacyjną stanęła dzisiaj lokatorka kamienicy przy Nowogrodzkiej 6a Krystyna Goździewska. – Jestem mieszkanką Nowogrodzkiej 6a od około 30 lat. Tak źle jak teraz jest, to nigdy nie było – powiedziała komisji.

W 2011 roku zostaliśmy przekazani – nasza kamienica wraz z lokatorami – prywatnym osobom. Nie znamy ich, nikt się z nami nie kontaktował, nie informował nas. Komunikat wysłano nam listownie – opowiadała lokatorka.

 

Jednak "prawdziwy horror”" rozpoczął się dwa lata później – w 2013 roku. – Nękano nas. Podwyższano czynsz, teraz płacimy 72 złote za metr – zeznała kobieta.

 

Cała sytuację dodatkowo pogarszają niekończące się remonty. – Kurz, pył. To jest nie do wytrzymania. To są tortury psychiczne, my już nie wytrzymujemy emocjonalnie – powiedziała lokatorka coraz bardziej łamiącym się głosem. – Czuję się upodlona –kontynuowała ze łzami w oczach.

 

Po tych słowach Patryk Jaki zarządził 10-minutową przerwę w posiedzeniu komisji.

 

Oto żniwo rządów Gronkiewicz-Waltz w stolicy, oto PO w całej swej krasie – bucie i bezczelności. Minister Ziobro miał nosa już w 2005 roku, kiedy próbował przetrzepać skórę polskiej adwokaturze i nadzwyczajnej kaście cwaniaków w togach. Polski wymiar sprawiedliwości i zawody prawnicze powinny zostać bezlitośnie zdekomunizowane. Umoczeni w konszachty z komuną sędziowie, adwokaci i prokuratorzy powinni zostać wyrzuceni na zbity pysk na bruk z wilczym biletem. Wtedy słowo sprawiedliwość nabrało by prawdziwego znaczenia.

Źródło: dorzeczy.pl / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Włoski polityk grozi krajom wschodniej Europy "żelazną pięścią"!

Redakcja malydziennik

Ważne stanowisko dla Saryusza-Wolskiego? Oto co mówi na ten temat Kaczyński

Waszczykowski cytowany w Rosji: Polska jedynym krajem europejskim walczącym o Krym

Redakcja malydziennik
Ładuję....