ARCHIWUM

Strasznie dziwna śmierć radnego z Głogowa. Miał informacje nt. afery w urzędzie i …

Radny Głogowa, a prywatnie tata niepełnosprawnego Mikołaja, zaginął w środę wieczorem. – Potwierdzam, prowadzimy akcję poszukiwawczą. Rozpoczęła się w środę przed północą, ale po ok. godzinie została przerwana ze względu na warunki. Wznowiono ją w czwartek rano – mówi kpt. Mirosław Durka, rzecznik PSP Głogów. – Strażacy wspierają w działaniach policję – dodaje w rozmowie z Fakt24. 

 

Jak dowiedzieliśmy się od osoby z bliskiego otoczenia radnego, Paweł Chruszcz trafił na trop afery, w którą mogą być zamieszani miejscy urzędnicy. Właśnie w środę dotarł do ważnych dokumentów, z których wynikało, że jedno z prywatnych przedszkoli w Głogowie otrzymało ogromną dotację na swoją działalność, a 900 tys. zł za wykup budynku rozłożono na raty na 5 lat. W papierach trafił na trop wielu nieprawidłowości, o których nasz informator na razie nie chciał mówić. Zaznaczył jednak, że Paweł Chruszcz był już w tej sprawie umówiony z agentem CBA. Na spotkanie nie dotarł.

Jak dowiedział się nieoficjalnie Fakt24, w czwartek przed 14.00 mężczyzna został znaleziony martwy. Ciało odkryto w pobliżu niewielkiej wsi pod Białołęką. Na razie nie wiadomo, czy ktoś przyczynił się do jego śmierci. Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, a straż pożarna potwierdza, że poszukiwania 42-latka zostały zakończone. Służby nie udzielają jednak na razie żadnych szczegółowych informacji. Sprawą zajmie się prokuratura.

 

sksk/fakt24

Komentarze

Zobacz także

SZOKUJĄCE! Zobacz co robi ten muzułmanin

Redakcja malydziennik

Zobacz jakich ludzi szatan najbardziej nienawidzi

Redakcja malydziennik

"Wyśmiewane moherowe berety okazały się równie sprawne jak szare berety jednostek specjalnych Grom" ZOBACZ KTO TO POWIEDZIAŁ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....