WYDARZENIA

Straszna śmierć Polki w Niemczech. Zamordował ją Osaman Y. Dlaczego?

W nocy z poniedziałku na wtorek w bloku przy ul. Karolinenstraße w Neustadt an der Weinstraße, rozegrał się horror. Pochodząca z Jastrzębia-Zdroju (woj. śląskie) Nikola H., została zamordowana przez swojego byłego partnera. Osman Y. zaatakował 19-latkę na klatce schodowej. Na jaw wychodzą nowe informacje na temat ich związku. Para miała synka, który przyszedł na świat 7 miesięcy temu. Po śmierci mamy, trafił on pod opiekę babci.

Nikola H. rozstała się z ojcem swojego siedmiomiesięcznego synka ponieważ był wobec niej brutalny. W kwietniu 22-letni Osman Y., został skazany na prawie dwa lata więzienia za napaść na 19-latkę. Jak podaje niemiecka prasa – dusił ją i bił. – Już kiedy Nikola była w siódmym miesiącu ciąży, Osman pobił ją tak, że prawie straciła dziecko – powiedziała „Bildowi” koleżanka Polki. Sąd postanowił jednak zawiesić wykonanie kary.

Trzy miesiące temu, młoda mama przeprowadziła się z synkiem do bloku przy  Karolinenstraße w Neustadt an der Weinstraße. Według informacji „Bilda” miał tam również zamieszkać jej nowy partner.

Osman nie potrafił się z tym pogodzić. Na jego profilu w mediach społecznościowych wciąż widnieją wspólne zdjęcia z Nikolą i informacja o związku. W nocy z poniedziałku na wtorek przyszedł do 19-latki. Miał ze sobą nóż. Chwilę później na drugim piętrze bloku rozległy się odgłosy kłótni. Osman Y. zadał byłej ukochanej ponad dziesięć ciosów nożem. Zranił także bohaterskiego sąsiada, który stanął w obronie 19-latki.

Kiedy na miejsce przybyło pogotowie, Nikola leżała bez życia na korytarzu. Jej mordercy nie było już wtedy w bloku, zatrzymano go kilka godzin później. Synek pary trafił natomiast pod opiekę babci.

jks/fakt24

Komentarze

Zobacz także

Wiemy kto stoi za podpaleniami wysypisk śmieci w Polsce! ZOBACZ!

WYPADEK łodzi na POMORZU! Trwa akcja ratunkowa

Adam Gaafar

Koktajle Mołotowa poleciały na synagogę. Wewnątrz modlili się ludzie… A to wszystko w cywilizowanej Europie

Redakcja malydziennik
Ładuję....