POLITYKA

STOP promocji homoseksualizmu w szkołach! ZAPROTESTUJ!

Trwa upowszechniająca lewacką ideologię akcja „16 dni przeciwko przemocy ze względu na płeć”. Jej adresatem są między innymi szkoły i podmioty zajmujące się edukacją. Promująca subkulturę LGTB kampania cieszy się wsparciem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. y.

Koordynatorem projektu jest fundacja „Autonomia”, skupiająca się m.in. na powstrzymywaniu nietolerancji ze względu na płeć oraz "orientację seksualną", a także upowszechnianiu idei feminizmu oraz równości płci. 

Organizatorzy w ramach akcji zaplanowali kilkadziesiąt inicjatyw w 20 ośrodkach takich jak: Kraków, Bydgoszcz, Zabrze, Wrocław, Łódź, Białystok, Lębork, Żywiec, Pisz, Śrem, Bielsko-Biała, Zgierz, Olsztyn, Zabierzów Bocheński, Opole, Czarny Dunajec, Sosnowiec, Warszawa.

 Uczestnicy kampanii skorzystają z wielu publikacji książkowych oraz filmów dotyczących spraw wchodzących w zakres tematyki, która zostanie podjęta. Wśród nich są m.in. analizy Fundacji na rzecz Różnorodności Społecznej zajmującej się m.in. „przeciwdziałaniem dyskryminacji”, „wspieraniem dialogu międzykulturowego” oraz „wzmacniania pozycji migrantów oraz migrantek”. Uczestnicy będą mogli obejrzeć również film „Fucking Amal”, opowiadający o nastoletniej Agnes, która zakochuje się w swojej koleżance z klasy. Innym szokującym filmem, który będzie dostępny dla zainteresowanych jest „Gdyby ściany mogły mówić II”, który opowiada o lesbijkach starających się o dziecko.

 

Akcji patronuje Rzecznik Praw Obywatelskich. Wśród sponsorów i operatorów akcji jej organizatorzy wymieniają m. in. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Fundację Batorego.

Zaprotestuj przeciwko deprawacji dzieci i młodzieży

 

http://www.protestuj.pl/kampanie/potwierdz/uid/2399c4f3d98d4d7e69044a9242ff4710

 

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Kłótnia o spódniczki… 5 cm nad kolano i ani milimetra więcej

Redakcja malydziennik

PO PROSTU GENIALNE! Brytyjczyk stworzył fenomenalny klip o Witoldzie Pileckim! OD RAZU STAŁ SIĘ HITEM!

Redakcja malydziennik

Wiemy, co zrobi Trump pierwszego dnia prezydentury!

Redakcja malydziennik
Ładuję....