POLITYKA

Sprawiedliwy jak… Niemiec? Jeden z niemieckich europosłów twardo BRONI Polski!

Wczoraj w europarlamencie miała miejsce debata nad praworządnością w naszym kraju. Jeden z niemieckich europosłów wystąpił w obronie Polski i w kilku zdaniach rozprawił się z Timmermansem i Komisją Europejską! Sprawiedliwy Niemiec? Zobaczcie sami!

Panie Timmermans, powiedział pan, że jesteśmy neutralni, jeżeli chodzi o praworządność. Proszę jednak powiedzieć jasno, czego tak naprawdę pan sobie życzy. Komisja i pan już od miesięcy wpływacie na opinię publiczną w Polsce, staracie się wspierać opozycję i w ten sposób jesteście przeciwko większości w Polsce – rozpoczął swoje przemówienie niemiecki eurodeputowany Udo Voigt z Narodowodemokratycznej Partii Niemiec.

Ja sobie nie przypominam, żeby ten rząd został wyłoniony w niedemokratycznych wyborach. W Polsce były i są niezależne wybory – stwierdził niemiecki polityk i dodał, że jego zdaniem Fransa Timmermansa nie obchodzą wycinane w Polsce drzewa, to tylko wymówka by zniszczyć idee państw narodowych i zmusić Polskę do prowadzenia polityki migracyjnej forsowanej przez Unię.

 

Ta obecnie prowadzona nie podoba się Europie. Są jeszcze kraje europejskie, gdzie rządy są wyłonione w wolnych wyborach, które reprezentują wolę swojego narodu. Tak jest w przypadku Polski. Ja nigdy się nie zgodzę, aby rozpocząć procedurę naruszenia Traktatu, ponieważ nic takiego tutaj nie występuje – oznajmił europoseł z Niemiec.

W przeciwieństwie do mojego kraju – Niemiec – Polska jest krajem wolnym, suwerennym i sama decyduje o swoim losie i przyszłości swojego kraju – zakończył Voig.

"W przeciwieństwie do mojego kraju – Niemiec-
Polska jest krajem wolnym i suwerennym"

Nie wszyscy w PE to klakierzy #Timmermans pic.twitter.com/qivsJV4jPo

— Anna Pańczyk (@A_panczyk) 31 sierpnia 2017

Źródło: prawdaobiektywna.pl

Komentarze

Zobacz także

Wreszcie jakiś rozsądny głos Rady Europy! Aneksja Krymu zagrożeniem dla bezpieczeństwa w Europie!

Donald Trump zakazał wjazdu do USA obywatelom tych państw!

Redakcja malydziennik

Uwaga! Władimir Putin ostrzega: „Grozi nam globalna katastrofa z mnóstwem ofiar”

Redakcja malydziennik
Ładuję....