POLITYKA

Sondaż zaufania: Politycy opozycji ZMASAKROWANI! Czy podniosą się po nokaucie?

Dobra zmiana, mimo wielu błędów i potknięć cieszy się coraz większym poparciem Polaków, co za tym idzie rośnie zaufanie do polityków obozu rządzącego. Zobaczcie jak wypadli w rankingu politycy PiS i PO.

Prezydentowi Andrzejowi Dudzie ufa aż 48 proc. respondentów. Nastąpił więc wzrost o 0,8 pp w porównaniu do ubiegłego miesiąca. Drugie miejsce zajął Wicepremier Mateusz Morawiecki, który cieszy się 36,6 proc. poparcia. Trzecie miejsce przypadło premier Beacie Szydło, która wcześniej wyprzedzała Morawieckiego. Jak wynika z październikowego badania, Beacie Szydło ufa 35 proc. badanych, co daje spadek prawie o 5,5 pp.

 

Na kolejnych miejscach znaleźli się: Paweł Kukiz (33,9 proc.), Zbigniew Ziobro (33,8 proc.), Jarosław Kaczyński (33,1 proc.), Donald Tusk (32,2 proc.) oraz Władysław Kosiniak-Kamysz (31,5 proc.). Jak wynika z sondażu ośrodka IBRiS, zdecydowany wzrost poparcia w porównaniu z ubiegłym miesiącem odnotował tylko prezes PiS Jarosław Kaczyński (wzrost o 7,3 pp) oraz minister szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin (wzrost o 3,8 pp).

 

Ryszardowi Petru ufa około 22 proc. Prawdziwą klęskę poniósł Grzegorz Schetyna – ufa mu zaledwie 19,4 proc. respondentów, nie ufa zaś 55 proc. pytanych!

Źródło: onet.pl

Komentarze

Zobacz także

Czy wystawie pro-life należy się ochrona taka jak tęczy na Placu Zbawiciela?

ZOBACZ co łączy szatana z abrocjonistami!

Redakcja malydziennik

Niemieckie media PLUJĄ na Polskę!

Redakcja malydziennik
Ładuję....