POLITYKA

Somalijczyk spryskał kwasem ciężarną w Londynie!Totalne zezwierzęcenie muzułmanów!

Kilku Somalijczyków zaatakowało we wschodnim Londynie kobietę w ciąży. Muzułmanie rozpylili kwas na jej brzuch. Partner kobiety oblany kwasem na twarzy.

Do ataku doszło na ulicy Mile End Road. Somalijczycy osaczyli swoje ofiary. Zdenerwował ich fakt, ze kobieta jest w ciąży mimo iż para nie jest małżeństwem. Jest to przestępstwo przeciwko prawu szariatu. Nastąpił kłótnia. Para chciała się oddalić, jednak muzułmanie zaatakowali ją kwasem.

Mustafa Ahmed – 19-letni Sonalijczyk nakierował strumień kwasu na brzuch ciężarnej  kobiety i twarz partnera. Brytyjczycy trafili do szpitala z obrażeniami.

„Substancja skierowana na twarz ofiary, która natychmiast została silnie poparzona – powiedziała prokurator Kavitha Tharson. –  Kwas został wylany także na brzuch dziewczyny. Nie mam na razie informacji na temat wpływu tego co się stało na ciążę. Można jednak założyć, że jakiś wpływ na pewno jest.” – czytamy na portalu NewsBook.

Czy zezwierzęcenie muzułmanów sięgnęło już zenitu?

Źródło: tosiedzieje.pl

Komentarze

Zobacz także

Czy Jezus był … żonaty?

Polska – Izrael dwa bratanki!

Redakcja malydziennik

Blisko bomby znaleziono list, zaczyna się od… "W imię Allaha". Jednak Niemcy robią KPINĘ ze śledztwa: nie jest pewne, czy zrobili to islamiści

Redakcja malydziennik
Ładuję....