POLITYKA

Solidarność europejska zakopana na dnie Bałtyku razem z Nord Stream!

– Solidarność została zakopana na dnie Bałtyku razem z Nord Stream. Miliony Polaków chce reformy wymiaru sprawiedliwości, bo był silny wobec słabych. W Warszawie, gdzie rządziła PO, wyrzucano na bruk tysiące ludzi – powiedziała podczas debaty w Parlamencie Europejskim europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska. – Opowiadacie się po stronie socjalistów, komunistów i lewaków – podsumowała działa Komisji Europejskiej.

Dzisiejsze obrady komisji ds. wolności obywatelskich, sprawiedliwości i spraw wewnętrznych PE miały bardzo burzliwy przebieg. Wiceszef KE Frans Timmermans podkreślił, że następne kroki ws. Polski będą zależały od kolegium komisarzy UE.

 

Marek Jurek stwierdził, że Timmermans nie potrafi bezstronnie ocenić tego co jest w Polsce – Konstytucja mojego kraju zasługuje na szacunek. Pan nie może twierdzić, że prawo kobiet do wcześniejszego wypoczynku jest niewłaściwe i bronić konstytucji, ponieważ Trybunał Konstytucyjny w 2010 roku stwierdził, że to respektowanie praw kobiet – powiedział Marek Jurek wytykając brak logiki i konsekwencji Timmermansowi.

 

Europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska przypomniała Holendrowi, że Polska jest krajem praworządnym i proeuropejskim oraz, że sama Unia Europejska została ufundowana na wartościach chrześcijańskich.

 

Timmermans został kompletnie zaorany. Dwulicowość i obłuda unijnych urzędników jest obrzydliwa. Z jednej strony Polska traktowana jest przez nich jak państwo trzeciej kategorii, rynek zbytu gorszej jakości towarów, podbita kolonia, z którą można robić co się tylko zechce. Z drugiej urządzają naszemu państwu jakieś podłe i fałszywe połajanki moralne rzekomo w "obronie prawodządności" i interesów polskich obywateli. Czasy PRL i Związku Sowieckiego jako żywo…

 

 

 

Źródło: dorzeczy.pl / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Trump zrobi wszystko, by pomóc odzyskać Tupolewa!

Redakcja malydziennik

Reformacja powinna być upamiętniona! Zablokowanie tego aktu przez prawicę to gorzej niż zbrodnia, to błąd

Redakcja malydziennik

Kaczyński w niemieckiej prasie: wygrana Merkel najlepsza dla Polski

Ładuję....