WYDARZENIA

Sodoma i Gomora w mieszkaniu polityka PO. I jak tu głosować na takich ludzi!

Jak podaje Radio Szczecin – w apartamencie rzekomo należącym do Stanisława Gawłowskiego – urządziły się kobiety, których „oferta” nie pozostawia wątpliwości, jaką profesję wykonują – to prostytutki.
Żona Stanisława Gawłowskiego zaprzeczyła informacjom, że w mieszkaniu jej męża – polityka Platformy Obywatelskiej – działają prostytutki. Tymczasem wynajmująca mieszkanie kobieta potwierdziła, że spotykała się w tym lokalu z mężczyznami. I brała od nich pieniądze za seks.

Jedna z kobiet, trudniących się w mieszkaniu Gawłowskiego nierządem, porozmawiała z dziennikarzem onet.pl.

– Ja miałam działalność gospodarczą, gastronomiczną. Wzięłam duży kredyt, przestałam spłacać. Komornik na mnie wisiał. No i zaczęłam się spotykać z mężczyznami na sponsoring. Tak sobie po prostu dorabiałam. Muszę spłacać kredyt, mieszkanie to też niemały koszt i tak to wyglądało. Po prostu nie dawałam rady – stwierdziła.

Używa enigmatycznego określenia „sponsoring”, ale wiadomo o co chodzi – seks za pieniądze. – To było po cichu robione i nie wydałoby się, gdyby nie afera wokół pana Gawłowskiego – przyznała.

Oczywiście politycy PO i obrońcy polityka Gawłowskiego nie komentują sprawy, jedynie mówią że to nie prawda – A PRAWDA – i tłumaczą, że to atak – kolejny – na opozycję. Nawet fakty nie mają racji bytu w obozie PO.

skl/Radio Szczecin

Komentarze

Zobacz także

Skandaliczna wypowiedź lewaka o Alfiem Evansie! Nazwał chłopca „bezmózgiem”. Teraz przeprasza!

Skandaliczne zachowanie nauczycieli na wycieczce szkolnej

Redakcja malydziennik

Koniec pieśni. Będziemy zarabiać mniej niż nasi rodzice

Redakcja malydziennik
Ładuję....