WYDARZENIA

Śmieciowy brytyjski brukowiec obraża Polaków! Według nich Hans Frank to… masowy polski morderca

Zaczęli od łgania o „polskich obozach zagłady” teraz przeszli do kolejnego etapu fałszowania historii. W artykule, który ukazał się w „Daily Mirror” dnia 22 września, niemiecki zbrodniarz wojenny i generalny gubernator okupowanych ziem polskich, kat Polaków, Hans Frank został nazwany „polskim masowym mordercą”. Muzeum w Auschwitz szybko zainterweniowało wysyłając do „Daily Mirror” następującą wiadomość: „Proszę poprawić ten błąd! Wydaje się, że chcieliście napisać o Hansie Franku „masowy morderca Polaków”.”

„Daily Mirror” poprawił tekst artykułu, jedna kompletnie zignorował sugestie Muzeum w Auschwitz. Angielskie pismaki usunęły jedynie przymiotnik „polski”. Nie opublikowały natomiast informacji o tym, że Hans Frank był mordercą Polaków.

 

Intencje autorów tekstu stały się jasne. Brytyjskie pismaki nie miały zamiaru pisać o Hansie Franku „masowy morderca Polaków”. Oni autentycznie chcieli w obrzydliwy sposób zakłamać rzeczywistość, jednak przyłapani na gorącym uczynku skasowali określenie „polski”. Nie dokonali jednak pełnej korekty, którą sugerowało im Muzeum w Auschwitz.

 

Można więc wyciągnąć wniosek, że jest to kolejna próba zniesławiania Polski i Polaków. Niestety wpisuje się to w niemiecką politykę historyczną, która polega na przypisywaniu NIEMIECKICH zbrodni Polakom. To są także skutki polityki prowadzonej na kolanach przez towarzystwo platformiane przez 8 lat. Kiedy pozwalano na to by Polska była opluwana przez każdego kto chciał splunąć. Teraz trudno będzie odkręcać wszystkie przypadki dziennikarskich świństw lewackich mediów na całym świecie.

 

Obecnie Niemcy usiłują przekonać cały świat, że byli pierwszymi ofiarami Hitlera, że byli pod okupacją, że nie wiedzieli o zagładzie Żydów a mordach na Polakach, Rosjanach czy Białorusinach w ogóle nie wspominają. Jest to podłe i haniebne, przy okazji dużo mówi o tym narodzie. Jak bardzo trzeba nie mieć sumienia i godności by postępować w taki sposób? By będąc katem zrzucać winę na swoją ofiarę? A przecież to właśnie Niemcy są jednymi z największych ludobójców w historii świata.

Źródło: wprawo.pl

Komentarze

Zobacz także

O tym, że zamachowiec z Berlina jest groźny, służby wiedziały od dawna. I NIC NIE ZROBIŁY!

Redakcja malydziennik

ONZ: liczba ludności świata wzrosła do… ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Dlaczego jaguary mają cętki? Poznaj sekret dzikiego kota

Redakcja malydziennik
Ładuję....