WYDARZENIA

Słynny austriacki sok wyleczył ponad 45 tysięcy osób z … raka! ZOBACZ!

Podstawą tego leczenia (jego nazwa to Breuss Cancer Cure) jest restrykcyjna dieta, która obejmuje 42-dniową głodówkę urozmaicaną piciem specjalnego soku warzywnego i herbaty. Według teorii Breussa, rak potrzebuje solidnych posiłków, aby przeżyć w ludzkim ciele.

Oczywiście jak to bywa w takich przypadkach – doniesienia o skuteczności nie są poparte odpowiednimi dowodami oraz nie posiadamy wiarygodnych badań naukowych, które udowodniłyby mechanizm działania tej kuracji. Jednak nie ma się co smucić, doświadczenia dziesiątek tysięcy ludzi mówią wystarczająco.

 

Istnieje pewne prawdopodobnieństwo, że głodowanie dla pacjentów chorych na raka może być niebezpieczne, ze względu na ogólne ryzyko niedożywienia. Sam Breuss nie uznawał konwencjonalnego leczenia i kiedy pacjenci przechodzili na jego terapię, nie mogli w tym samym czasie korzystać ze szpitalnych metod.

Dowody naukowe opisujące zalety i niebezpieczeństwa terapii Breuss Cancer Cure są niewystarczające.

O CZYM W OGÓLE MOWA?

Opis

Podstawą terapii Breuss Cancer Cure jest ścisła dieta trwająca 42 dni urozmaicona piciem specjalnych soków warzywnych i herbat. Dodatkowo pacjenci nie powinni spędzać czasu na szlaku żył wodnych, aby uniknąć negatywnego promieniowania.

Rudolph Breuss urodził się w Austrii w 1899 roku. Najpierw pracował jako elektryk, potem jako naturopata (jak Wałęsa od elektryka do prezydenta). Stworzył Breuss Cancer Cure oraz Breuss Total Cancer Treatment. Zmarł w roku 1990 (wtedy urodziłem się ja, przyp.red. ).

Składniki, przyjmowanie i dawkowanie

Breuss stworzył unikalny sok, który zapewnia niesamowity efekt – albowiem rak umiera. W ciągu swojego życia wyleczył ponad 45 tysięcy ludzi, u których rozwinął się rak lub inna ciężka choroba. Wiodącą teorią było to, że rak może przeżyć jedynie dzięki podaży białka w diecie.

Breuss wymyślił plan dietetyczny na 42 dni. Sugerował, aby pić tylko herbatę i jego specjalny sok z burakiem jako głównym składnikiem. W ciągu tych 42 dni, rak i jego komórki umierają z głodu, w czasie gdy Ty powracasz do pełni zdrowia.

Aby przygotować sobie ten specjalny sok potrzebujesz ekologicznych, organicznych, czyściutkich warzyw (najlepiej z twojego własnego ogródka za domem z dala od zgiełku): 

  • burak (55%)
  • marchew (20%)
  • korzeń selera (20%)
  • ziemniak (3%)
  • rzodkiewka (2%)

Wystarczy wrzucić wszystkie składniki do blendera i zrobić, co trzeba. Kiedy skończysz, jesteś gotowy do rozpoczęcia leczenia. Możesz użyć również wyciskarki do soków, gdyż stałe resztki i tak odcedzasz.

Ważne byś pamiętał, aby nie przesadzić z piciem soku. Wystarczy tyle, ile ciało naprawdę potrzebuje (ile dokładnie o tym dalej).

Burak zawiera multum antyoksydantówwitamin: C, B1, B6, kwasu foliowego, pantotenowego (witamina B5) oraz minerałów: potasu, fosforu, magnezu, wapnia, sodu, żelaza, cynku. Dlatego uważany jest za jedno z najzdrowszych i najbardziej pożytecznych warzyw na świecie. Jego ciemny czerwony kolor potwierdza wartości zgodnie z teorią: im ciemniejsze tym zdrowsze.

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Ostateczny cel islamistów: „Połamiemy wasze krzyże i zniewolimy wasze kobiety”

Obrzydliwe. Sklep mięsny reklamuje się… nagą modelką w chłodni

Redakcja malydziennik

Gratulować czy współczuć? Jak masz głupio komentować, lepiej się nie odzywaj

Ładuję....