CYWILIZACJA

Sławna wokalistka Nosowska wybaczyła … zdradę!

Katarzyna Nosowska to znana polska piosenkarka. Artystka przez 25 lat związana była z grupą Hey, z którą zdobyła popularność, na swoim koncie ma też kilka albumów solowych. Ostatnio Nosowska zaistniała w internecie w zupełnie innej roli. Jej filmiki z cyklu „A ja żem jej powiedziała…” publikowane na Instagramie zdobyły setki tysięcy wielbicieli. Niedawno ukazała się książka pod tym samym tytułem, w której Katarzyna Nosowska z perspektywy dojrzałej kobiety mówi o konsekwencjach tłumienia swojego głosu wewnętrznego i potyczkach z wewnętrznym krytykiem, zwanym przez nią „puczystą”.

„Nie mam ambicji doradzania kobietom, jak mają żyć, ale tak, chcę podzielić się z nimi tym, co przeżyłam. Może którejś z nich moja szczerość pomoże, może któraś z nich odnajdzie siebie w moich doświadczeniach” – mówi o książce i swoich instagramowych filmikach Nosowska w „Urodzie Życia”.

Piosenkarka nie boi się poruszać trudnych osobistych tematów. W wywiadzie odnosi się do swoich nie najłatwiejszych doświadczeń. „Odważyłam się dotknąć tego, że byłam ofiarą przemocy. Mam za sobą epizod bycia kobietą, która kochała za bardzo” – stwierdza Nosowska. „Ja już nie dodaję tych dwóch słów: „na pewno”. Nie zostawiłam w sekundę kogoś, kto podniósł na mnie rękę. Wybaczyłam zdradę, choć wcześniej mówiłam: „Nie ma mowy”. Wybaczyłam i nawet potraktowałam ją z czasem jako prezent. Bardzo bolesny, ale prezent, trudną lekcję, która pozwoliła mi zmierzyć siłę mojej miłości” – podkreśla.

 

Cały wywiad z Katarzyną Nosowską przeczytacie w najnowszym numerze magazynu „Uroda Życia”.

Komentarze

Zobacz także

Wstyd w pigułce

Redakcja malydziennik

POZNAJ prawdziwą genezę święta kobiet – 8 marca! BĘDZIESZ W SZOKU!

Wielka akcja niemieckich śledczych. Pod sąd pójdą nie tylko obozowi kapo, ale też wartownicy czy pracownicy kuchni

Redakcja malydziennik
Ładuję....