POLITYKA

Skiba obrzydliwie o Gosiewskiej. Czy są granice, jakich ten człowiek nie przekroczy?

Wydawać by się mogło, że standardów ohydy, jakie wyznawczają celebryci, nie da się przekroczyć. Nic bardziej błędnego. W obrażaniu rodzin ofiar katastrofy Smoleńskiej nie mają oni sobie równych. I Krzysztof Skiba doskonale to pokazuje.

Skiba, jeszcze kilka dni temu, brylował w TVP, jednak po kolejnym wybryku został zwolniony. I krótko potem postanowił się zemścić plując na rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej. Tym razem trafiło na Beatę Gosiewską, którą Skiba potraktował naprawdę obrzydliwie.

 

Wystarczy zobaczyć zdjęcie Pani Gosiewskiej sprzed lat i teraz… Wygląda dziś jak bohaterka reality show, amerykańskich tasiemców czy gwiazda "Pudelka". Paradoksalnie ona odżyła! Przykład Pani Gosiewskiej jest najbardziej rażący, bo są osoby, które cierpią, które ciągle przeżywają traumę. Natomiast pani Gosiewska robi karierę na tym, że jest wdową smoleńską. Ona jest czymś w rodzaju nekrocelebrytki, a żądanie kolejnych pieniędzy to moim zdaniem bezczelność i kompletna hucpa. Gdybym miał żartować, powiedziałbym, że nie ma pieniędzy na Caracale, bo być może te pieniądze poszły na odszkodowanie dla Pani Gosiewskiej” – oznajmił.

 

I aż trudno nie zadać pytanie, czy naprawdę nie ma granic obrzydliwości, których nasi celebryci nie przekroczą?

 

BSz

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Sąd znów bawi się w Pana Boga! Zdanie rodziców nikogo nie interesuje

Redakcja malydziennik

„Proszę, nie próbujcie zabić nas wszystkich. Nie jesteśmy potworami”. WSTRZĄSAJĄCE słowa w ONZ!

ZOBACZ jak Winnickiemu wypada dziecko z wózka ! Udzielał wywiadu, kiedy …

Ładuję....