WYDARZENIA

Skandaliczne zachowanie NAUCZYCIELKI wyszło na jaw! Uczyła małe dzieci jak…(WIDEO)

Szokujące sceny w jednej z duńskich szkół. Duńczycy są zszokowani ujawnionym w tym tygodniu filmem. Skandaliczne zachowanie nauczycielki wyszło na jaw.

W szkole podstawowej w gminie Velje w południowej Jutlandii jedna z nauczycielek uczyła dzieci jak klękać i powtarzać słowa „Allahu Akbar”. Dzieci uczęszczają do pierwszych klas szkoły podstawowej i nie rozumieją znaczenia tych słów. Ponadto oprócz nauczycielki nauce przewodził mały czarnoskóry chłopiec z Sudanu ubrany w tradycyjny strój. Choć film wyciekł niedawno, nagrano go, jak się okazuje, w listopadzie zeszłego roku.

 

CZYTAJ TAKŻE: Sensacja! Powstaje nowa PRAWICOWA partia. Organizuje ją…

 

Sprawa wywołała poruszenie w Danii. Choć najostrzej komentowali ją przedstawiciele duńskich partii prawicowych. W związku z tym zdarzeniem wypowiedział się jeden z posłów, Martin Henriksen.

 

Podstawowym zadaniem szkoły jest podniesienie poziomu wiedzy uczniów, zaznajomienie uczniów z duńską kulturą i historią oraz nauczenie im umiejętności, aby mogli oni rozsądnie funkcjonować w demokratycznym społeczeństwie opartym na wolnościach. Wydaje mi się trudnym osiągnięcie tego cel, gdy jednocześnie tak łatwo przyjmujesz islam, ponieważ jest to skrajna ideologia i opresyjna religia – mówił Henriksen. – Ci uczniowie najwyraźniej nie zostali poinformowani, że islam praktykuje masowe represje wobec kobiet, chrześcijan, Żydów i homoseksualistów, i pokazuje, że szkoła w ogóle nie zrozumiała, co się dzieje. Sprawa pokazuje, że szkoła podstawowa zawiodła. To katastrofa i ogromna porażka.

 

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Komentarze

Zobacz także

Uwaga! Bezgłowe zwłoki odnalezione w lesie

Redakcja malydziennik

TINDER? Chamskie oszustwa i promocja rozpusty a oprócz tego… Szokujące dane!

Redakcja malydziennik

A jednak! Naukowcy udowodnili, że e-papierosy są mniej szkodliwe niż zwykłe!

Ładuję....