WYDARZENIA

Skandaliczna wypowiedź lewaka o Alfiem Evansie! Nazwał chłopca „bezmózgiem”. Teraz przeprasza!

Dziennikarz ,,Krytyki Politycznego” nazwał zmarłego już małego Alfiego Evansa ,,bezmózgiem”. Spadła na niego prawdziwa lawina hejtu, więc postanowił się z tego wycofać i przeprosić – Przez ostatnie kilka dni rozmawiałem z osobami, które są dla mnie ważne, które szanuję. Dzięki nim dziś już wiem, że popełniłem błąd – pisząc o zmarłym chłopcu Alfiem Evansie wykazałem się zupełnym brakiem delikatności – napisał na Facebooku Przemysław Witkowski.

– Dobrze bym się przyjrzał kto zakłada w Polsce te wszystkie „Alfie Polish army”, „Poland, pray for Alfie” i inne kręcące gównoburze fanpejdze wokół tego biednego bezmózga z Anglii – napisał Przemysław Witkowski w ubiegłym tygodniu, gdy Alfie walczył o życie.

– Przez ostatnie kilka dni rozmawiałem z osobami, które są dla mnie ważne, które szanuję. Dzięki nim dziś już wiem, że popełniłem błąd – pisząc o zmarłym chłopcu Alfiem Evansie wykazałem się zupełnym brakiem delikatności. Bezmyślnie użyłem obraźliwego określenia i potem atakowany, automatycznie szedłem w zaparte. Mogłem napisać inaczej, mądrzej. Jest mi też głupio wobec rodziców tego chłopca. Nie chciałbym powiększać ich smutku. Przepraszam, postąpiłem źle. Takie zachowanie z mojej strony nie będą już miały miejsca – napisał na Facebooku dziennikarz ,,Krytyki Politycznej”, niesmak jednak pozostaje.

Komentarze

Zobacz także

Znów pogróżki w stronę Charlie Hebdo! Co zamieścili na okładce?

Redakcja malydziennik

W tym stanie USA będą KASTROWAĆ PEDOFILÓW! Za zabiegi zapłacą sami skazani

Adam Gaafar

Lucas żyje dzięki Franciszkowi i Hiacyncie. Właśnie ujawniono CUD za wstawiennictwem pastuszków z Fatimy

Ładuję....