WYDARZENIA

SKANDALICZNA wypowiedź aborcjonistki. Pelosi do adoptowanej dziewczyny: chciałabym, żeby każdy miał wybór…

To naprawdę skandal. Podająca się za katoliczkę, liderka mniejszości demokratycznej Nancy Pelosi w oczy powiedział adoptowanej dziewczynie, że chciałaby, aby jej matka miała wybór. O jaki wybór chodzi? Wybór zabicia tej właśnie adoptowanej kobiety.

Do proaborcyjnej polityk podeszła młoda dziewczyna, Brianna Kristyn Roberts, studentka college’u. – Jestem częścią pokolenia pro ife – powiedziała do Pelosi. – Wierzę, że aborcja nie jest odpowiedzią na nieplanowaną ciążę – dodała. A później opowiedziała, że jej mama biologiczna, gdy zaszła w ciążę i wiedziała, że nie może jej wychować, oddała ją do adopcji. – Ona podjęła najlepszą, etyczną decyzję – mówiła dziewczyna i pytała aborcjonistkę, czy jej zdaniem nie powinno być tak, że każdy ma prawo do normalnego życia?

 

Odpowiedź aborcjonistki na te słowa szokuje. – Chcemy by inni ludzie mieli taką możliwość, mieli możliwość decyzji – mówiła Pelosi. – Mówisz moja mama wybrała, moja mama wybrała. A my chcemy by inni ludzie mieli także możliwość wyboru – mówiła. Szkoda tylko, że nie dodała, że odmienny od dokonanego przez matkę dziewczyny wybór oznaczałby, że jej by nie było, nie miałaby ona żadnych możliwości i nie zadałaby żadnego pytania.

Źródło: LifeNews

Komentarze

Zobacz także

W tym grobowcu mumie przeleżały 1700 lat. Niesamowite odkrycie archeologów w Egipcie

To on chce uratować Charliego. Poznaj lekarza, który nie poddał się, gdy inni chcieli pacjenta zabić!

Ten popularny chwast jest jadalny i jaki zdrowy! Teraz jest go pełno

Ładuję....