POLITYKA

Skandaliczna reklama Tigera! Od dziś BOJKOTUJMY tę firmę!

Tak chamskiej i prostackiej reklamy w Internecie jeszcze nie było! 1 sierpnia na Instagramie firmy produkującej napoje energetyczne "Tiger Energy Drink" pojawiło się obrzydliwe zdjęcie, pokazujące środkowy palec z podpisem "Zrób tak, żeby Cię zapamiętali". Po krótkim czasie zdjęcie zostało usunięte z sieci. Internauci w komentarzach nie kryli swojego oburzenia. "Nie kupuje od dziś" – napisał jeden z użytkowników.

Marka Tiger przebiła nawet poziom dna! W tak ważnym dla Polaków dniu, jakim jest rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, firma postanowiła zakpić sobie z polskiej historii i naszych bohaterów. Na swoim profilu na Instagramie marka umieściła zdjęcie, na którym widnieje środkowy palec z napisem "1 sierpnia. Dzień Pamięci. Chrzanić to, co było. Ważne, to co będzie". 

"focia_670"

"Hej Tiger Drink. Niedługo zaczynamy zapisy na lekcje muzealne (różne poziomy, nawet dla dzieci z podstawówki). Może wpadniecie?" – czytamy na Twitterze Muzeum.

 

Hej @tigerdrinkpl! Niedługo zaczynamy zapisy na lekcje muzealne (różne poziomy, nawet dla dzieci z podstawówki). Może wpadniecie?

— MuzeumPowstania1944 (@1944pl) 9 sierpnia 2017

Źródło: Twitter/Facebook

Komentarze

Zobacz także

Histeryczne wystąpienie polskiej europosłanki: "Nie rozumiem, dlaczego rząd nie przyjął uchodźców"

Rechrystianizacja jako krucjata? Niedouki z PO nawet nie wiedzą, że gdyby nie krucjaty i rekonkwista byliby dziś muzułmanami!

Redakcja malydziennik

I kto ma za to zapłacić? Skandaliczna decyzja sądu w sprawie Hanny Gronkiewicz-Waltz!

Redakcja malydziennik
Ładuję....